şükela:  tümü | bugün
 • kobe bryant‘ın yazıp seslendirdiği kısa animasyon filmi. bugün oscar adayları arasında açıklandı.

  yönetmen: glen keane
  müzik: john williams

  link
 • elini attığı her işte en iyi olmayı bir karakter özelliği haline getirmiş, detaycı, saplantılı, sayko çocukluk aşkım black mamba'nın oscar adayı olan kısa animasyon filmi.

  al şu heykelciği de '' i just got one more than shaq'' diye bi kere daha yapıştır be manyak herif. hadi bolum.
 • kobe bryant'a oscar kazandıran animasyon.
 • glen keane'in benzer tarzda hazırladığı üçüncü kısa filmdir diğer ikisi için;
  (bkz: düet)
  (bkz: nephtali)
 • çocukluğumun gecelerinin kahramanı, kobe'nin, hayatını anlatan kısa animasyon film. bu dalda da oscar'ını aldı.

  6-7 sene nba 2003 oynadım ve o zamanın rüya takımı lakers, her kariyer açtığımda seçtiğim takımdı. başka hiçbir takımı seçmedim. kendi yaptığım 99 gücündeki adamlar hep lakers'a gittiler. hep o takımda oynadılar ve o takımın yıldızı kobe'ydi. kobe'yle bire bir yapar, onla son saniye atışını yapardım. en keyif veren basketçiydi. ve şimdi onun oscar alması bazılarına çok anlamlı geliyor, bize anılarımızı hatırlatıyor.

  çok yaşa kobe. helal olsun.
 • o kadar hüzünlü ve o kadar güzel ki... seni seviyorum kobe.
 • kobe bryant 'a oscar kazandıran animasyon filmidir.

  adamın sanırım kazanamadığı bi nobel ödülü kaldı galiba.
 • bugün izlenince bir başka anlamlı gelen oscar ödüllü kısa film. çok büyüktün, hep de öyle kalacaksın black mamba
 • bugün izlenmelidir. çünkü black mamba basketbola aslında bugün veda etti.

  "sevgili basketbol,

  babamın çoraplarını top haline getirip atmaya başladığımdan beri tek bir gerçek olduğunu biliyorum; sana aşık olduğumu. bu öyle derin bir aşk ki; aklım bedenimden, ruhum ve duygularıma kadar her şeyimi sana verdim. sana sırılsıklam aşık olan 6 yaşındaki bir çocuk olarak asla tünelin sonunda görmedim kendimi. her zaman bir çıkış yolu buluyordum kendime. ve bu yüzden koştum. hiçbir sahada basılmadık yer bırakmadım. ve her topa sahip olmak için çabaladım. sen azmimi istedin, ben sana kalbimi verdim. çünkü daima daha fazlasını geri verdin. kan ter içinde oynadım bu oyunu. mücadele beni çağırdığı için değil, sen beni çağırdığın için. senin için her şeyi yaptım, çünkü biri senin bana yaşadığımı hissettirdiğin gibi hissettiriyorsa yapman gereken budur. 6 yaşındaki bir çocuğa ''laker'' hayalini verdin. ve her zaman bunun için seveceğim seni. ama seni takıntılı bir şekilde sevemem artık. sadece bu sezona yetecek kadar gücüm kaldı. kalbim hızlı çarpışları kaldırabilir, zihnim hala zorluklarla başedebilir; ama bedenim elveda zamanının geldiğini biliyor. ve bu sorun değil. seni bırakmaya hazırım. sadece geri kalan zamanımızın tadını çıkarabilmemiz için bunu bilmeni istiyorum; iyisi ile kötüsü ile, neyimiz varsa birbirimize verdik. ve şimdi ikimiz de biliyoruz; bundan sonra ne yaparsam yapayım, her zaman top haline getirilmiş çorapları köşedeki çöp kutusuna atan çocuk olacağım. son beş saniye, top ellerimde... 5...4...3...2...1...

  seni her zaman seveceğim.

  kobe"
 • ilk defa bugun haberimin oldugu animasyon. baya da guzelmis... oscar bile kazanmis.

  https://www.dailymotion.com/video/x6gkjqd
hesabın var mı? giriş yap