şükela:  tümü | bugün
  • çok komik entryleri olan bir yazarımız, sevdim kendisini.
  • kendisiyle siyaset konusunda tartıştık. -tartışır gibi olduk yani tartışmak mümkün değil keza kendisi seviyesiz birisi- sonuç olarak mesajda sövdü ve engelledi.

konu klasik, tsk ve akp ekseni. ben kendisine "akp bunları yapacak çapa sahip değil." dedim. cevap olarak bana küfürler yağdırıp aktroll dedi. "amına koyduğumun arap eşeği" tarzındaki mesajını da sizlerin takdirine bırakıyorum.

büyük ihtimal normal hayatında ezilen bir asalak. bilgisi de kısıtlı ve seviyesiz. çünkü herhangi bir bilgisi olsa ortaya koyar, argümanları sunardı ama arkadaşımız bilgisiz cahil birisi olduğu için küfür etmeyi tercih etti ve bu da seviyesini ortaya koyuyor.

belki de ekşi sözlük için utanç kaynağınıdır. birçok insanla tartıştım, küfür yediğim zamanlar da oldu fakat adam benimle tartışıyor, argümanını ortaya koyuyor, en sonunda çatışıyorduk. onların nick başlıklarına giriş yapmadım. fakat bu bilgisini ortaya koymaktan aciz, direkt küfüre başvuran seviyesizi tanımanız açısından bunu yazıyorum.

tanım: küfürbaz, cahil, seviyesiz yazar.