şükela:  tümü | bugün
  • konaminin boyle bir oyun dehasinin elinden kacmasina izin vermesinden sonra sony bunyesine katilarak aldigi tam destek ile kendi studyosunu kurarak cok buyuk bir proje uzerinde calistigini soylemisti ki ise norman reedus'u katarak ne kadar ciddi oldugunu gostermis oldu.

reveal trailer

(bkz: kojima bu sefer baska turlu geliyor)
  • başrolünde norman reedus'un olduğu kojima reyizin yeni ve aslında ilk kendi başına oyunu.

silent hills'ta yapamadıklarını bu oyun altında yapacakları için hiç de balon bir oyun olmayacaktır.

edit: sayfa başında bir tırrek vardı o gidince anlamsız durmuş entry.
    mads mikkelson de iyice alıştı kötü adam rollerine he.
  • kojima-san bomba gibi dönmüş gözüküyor. çok etkileyici bir trailerla tanıttı oyunu özelikle müzik seçimi harikaydı. ve norman reeduselbette. adam vazgeçmemiş heriften silent hill olmazsa bile yine çalışırım diyerekten tekrar başrole koymuş.

ya tekrar söylüyorum sony playstation'u altın çağına geri döndürdü. geri aldığı tahtı bi daha vermemeye niyetlenmiş belliki.
  • yine aynı çabalayan troll, yine kojima ile ilgili bir şey.

oğlum sana her başlıkta siktir git mi diyeceğiz ya? ahahahaha. neyse efendim, başlığını şu münasebetsizin açması dışında müthiş bir olay olmuş. gerçekten e3 sahnesine bomba gibi çıkıp, bomba gibi inen kojima reisin yeni harikası.

ayrıca bugün e3'ten önce japonca verdiği röportajda üstünde olan tişörtten işkillenmiştim. tam olarak düşündüğüm çıktı.
  • boynunda 5 10 tane şu usb bellekten olan, karnında haç şeklinde sezaryen dikişi bulunan ve balina ve tuna balık cesetleri arasında ıssız kalmış çıplak bir daryl dixon gördüğümüz trailer a sahip yeni kojima oyunu.

o neydi amk öyle?
  • reddit forumlarında kojima san ın yeni oyunun adı ne olacak konusunun altında sağlam geyikler dönüyordu. platinium aygıt diyen mi dersin. kalay obje diyen mi ... oldukça yaratıcı ve komik tahminler vardı. kojima san yine yaptı yapacağını acayip bir oyun ismiyle çıka geldi. oyunun ismini bir tarafa bırakırsak, gerçekten etkileyici bir videoydu. norman reedusun başlı basina karizma yığını olması, oyunun ana karakteri konusunda şüpheye yer bırakmayacak. zira snake den sonra yeni bir karakter yaratmak oldukça zor olabilirdi. reedus secimi bu supheleri ortadan kaldırdı diyebiliriz. bakalım nasıl bir oyun olacak. video acayip heyecanlandırdı ve merak uyandırdı doğrusu. kojima san in yeni hikayesini sabırsızlıkla bekliyorum. umarım metal gear gibi yeni bir efsane yaratmayı başarır kojima. ozlemisim reyisi be.
  • fragmanda i'll keep coming diye bir şarkı kullanmak konami'ye gönderme yapmak değil de nedir.
  • kojima'ya balon dedi amk.he bitek sen harikasın gerizekalı herif
  • ign güzel dedikoduları toplamış:

usb bellek gibi görünen kolye taşları denklemlerden oluşuyormuş ve schwarzschild yarıçapı ile alakalı denklemden de parçalar varmış. (bkz: https://en.wikipedia.org/wiki/schwarzschild_metric)

hele hele hele hele.

bitmedi!

dirac denklemi de varmış.

ve ellerinden kayıp giden çocuk da, konami & kojima ilişkisine bir gönderme olarak görülüyor.

http://www.ign.com/…ors_and_leaks?objectid=20047135