şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her sene öleceğini tahmin ettikleri 50 ünlü ismi açıklayan web sitesi. 2016'da rekor kırarak 50 kişide 12'sini tutturmuşlardı. zaten 2016'da bir sürü beklenmedik ünlünün ölümü ardından gözler siteye çevrilmiş ve bir anda eleştiri oklarına maruz kalarak popüler olmuşlardı. 2017'de de şu ana kadar 7/50 ile gidiyorlar. listenin başında kirk douglas var ama bütün listeyi aradım taradım, kitlelerin beklediği o isim yok. kısmetse seneye.
  • (bkz: stephen hawking)'in 45. sırada girdiği ölüm listesi. allah sıralı ölüm versin deyiminin tam manasını bulduğu site. listeyi azrail as'dan mı araklıyorlar nedir, iyi tutturuyorlar yalnız. ben de o isme* hızlıca şöyle bi göz attım, ikna olmayıp ctrl+f yapıp "cep tay" yazdım ama yok. 2018'de de birlikteyiz. listeye belki 2019'da tam da seçimler öncesi girer.
  • 2018 için şuan stephen hawkings de dahil olmak üzere 3/50 yapmış sitedir.
    link
  • merak edip baktim siteye ve listesine. saka gibi resmen.

    astrolojiye inanan insan buna da inanir. adamlar listeye 80+ insanlari doldurmuslar. hatta cogu 90+, genc olanlari terminal hasta ya da cok riskli (mental hastalik etc.). sonra 50 de 12 tahmin ettik demisler.

    bir laf vardir, seyh ucmaz, mürit ucurur diye. bu site iste o ucan seyh.