• i get lost in your eyes... en sevdigim sarkilarindan biriydi. bence bir albumle bu kadar uzun sure akillarda kalabilen nadir kisilerden biri.
    i don't mind not knowing what i'm headed for
    you can take me to the skies...
    it's like being lost in heaven
    when i'm lost in your eyes
  • kath perry'in lastf friday night video klibinde annesini canlandırmıştır.
  • çocukluk aşklarından. electric youth şarkısıyla yer etmiş aklımda.
  • 80'li yillarin gelip gecici pop muzik soyleyici hatunlarindan biri.. zamaninda "electric youth" parcasiyla dimaglarimiza kazinmi$ olsa gerek..
  • en son west side story muzıkalınde oynadıktan sonra gozden kaybolmus, ses rengi guzel ve dansedebılen sarıshın kisi, gorenlerın duyanların bravo dergısı papparazzi staffa muracaatı rıca olunur
  • zamanında pek bi sevdigimiz ilk albumunun adı out of the blue olup, ilk hit kırkbeslıgı de shake your heart idi.
  • foolish beat şarkısını her dinlediğimde hatim eder gibi 100 kere çalıyorum. bu kadar güzel temiz bir ses ve güzellik olamaz diye de ekliyorum efenim. o zamanlarda yaşama hissi doğurtan şarkılardandır.
  • britney spears çıkmadan önce o vardı. fırsatlar ona sunuluyordu fakat nedense aynı istikrarla devamını getiremedi.

electric youth*, lost in your eyes*, we could be together*, foolish beat*, no more rhyme*, out of the blue* ile de görüleceği gibi potansiyeli vardı ama maalesef kullanamadı hatun.
  • mel gibson’ın kızıdır kendileri.
  • foolish beat in klibinde güzelliği ile aklımı almıştır kendisi.
hesabın var mı? giriş yap