şükela:  tümü | bugün
 • eksisozluk uyeligi bedava, uyelerine ve okuyanlarina web sitesinin isleyisi konusunda bir garanti vermemis bir yer oldugu icin, siklenmeyecek mudaheledir.

  wikipedia'da tarafli bir bilgi olsa, sizin web sitenizin kurulus amacina ters bu yaptiginiz diyip itiraz edilir ama eksi sozluk eglencesine kurulmus bir reklam sitesi.

  ama yine de bahsedilen sey cok cirkin ve sitenin guvenilirligini zedeleyip alternatif olusumlar icin insanlari tesvik edecek bir mudahele. akp'nin su anda icinde oldugu durum gibi birsey yani.
 • belki de maari hekırdır.
 • ssg' nin şukusu 1000 kaplan gücündedir belki (?) yeterince mantıklı bir açıklama oldu sanırım.
 • ilk kez olan bir şey değildir.

  (bkz: #49890822)
 • gerçekten böyle bir durum var mı yok mu bilemem, olsa da umrumda değil de böyle bir iddiaya karşı akıl almaz argümanlarla gelinmiş.

  "debe, "dünün" en beğenilen entry'si demek. yani o başlıkta en beğenilen entry olmayabilir ama dün en çok beğenilen entry hangisi ise debe'ye o girer."

  demiş biri mesela.

  o başlıkta en beğenilen olamamış bir entry, nasıl olur da dünün tüm başlıklarının dahil olduğu bir değerlendirmede en beğenilenlerden olabilir? ya da şöyle sorayım soruyu; bir başlıkla en beğenilerden olan entryler zaten diğer kulvarda da o entryden daha önde olmaz mı, neden o entryler değil de bu entry?

  zorunlu not: aynı kestane aynı başlıktaki sözkonusu entrylerin yazılma zamanlarının farklı olmasından kaynaklanabileceği "argümanı"nı öne sürmüş bu kez de. bahsedilen durumu zaten çoğu kişi biliyor zaten. sorun şu ki; burada başlık sahibinin anlattığı olay üzerine tartışıyoruz. ve anlatılan olayda da tüm entrylerin aynı gün yazıldığı söyleniyor sanırım. böyle olunca da kestanenin "argüman"ının bir manası olmuyor haliyle.
 • bir baslik dusunun adi pencere olsun icinde 4 entry var.

  1. entry 15 mayista 500 suku almis olsun.

  2. entry 16 mayista 490 suku almis olsun.

  3. entry 17 mayista 666 suku almis olsun

  4. entry 18 mayista 450 suku almis olsun.

  lakin 18 mayis gunu debe listesinde 35. siradaki besiktas entrysi 470 suku alsin.
  36. sirada ise bizim 450 sukuluk pencere entrysi olsun. (dunun en begenilen entryleri sadece o gunu alir)

  pencere basliginda sukela modunu acarsak debeye giren entryi en sonda goruruz.

  ayriyetten debe listesi sabaha karsi 6-7 gibi aciklanir o saate kadar surekli sukela modunda bakildi mi bilmiyoruz. belki cuma aksami millet gece egleniyordu ve sabah 4 gibi donunce bi oy patlamasi oldu. bir suru degisken varken boyle, sadece lafla kanitlanmaz.

  edit: eksi oylayan arkadas bir mesaj at ve soyle nerde yanlis yapmisim...
 • daha önce birçok defa yazıldı bu konu. defalarca kimi entrylar için baslık dahi açıldı. maarrinin entrynı bilemem ama özellikle seçim maratonuna girildiğinden beri hergün bir heval mesajı var listede. debenin pkk kontenjanı var sözün özü.
 • debe'yi kafaya takmamakla çözülecek mesele. debe, sekmesine tıklamazsın, olur biter. egolara esir düşerek debe'yi siklememek en iyisi. hatta beğenilenler de buna dahil.

  z.ö.g.e.: bunu da takmay.... aaa şansa bak "zamanın ötesindeki entryleri" de kalkmış sözlükten.