şükela:  tümü | bugün
  • hayata dair iç burkan detaylar ın başında gelir.

debe benim için ya gün sonu ya da gün başı anlamı taşırdı.

uykumun düzenli olduğu zamanlarda uyanır uyanmaz debe listesini okuyarak güne başlardım. ya da şuanda olduğu gibi sabah saatin 6 sı ve hala uyumamışsam, debe 'nin güncellemesini bekler, okur ve öyle uyurdum.

şimdi çift kişilik yatağımda yalnız, eski sevgililerimden çok, debe'yi özlediğimi fark ediyorum. alacağın olsun sözlük!
  • ne kadar bunaltıcı bi gün geçirirsem geçireyim 5 dakikalık bi göz gezdirmeyle havamı değiştirebilen listeydi.
    nerdesin be debe?
    gülmeyi unuttum.
  • zamanında insanlar debeye girmem için kaliteli entry yazardı. şimdi durum belli.
  • sanki kanzuk kardeş debe'nin kalktığı gün sözlüğe yeni özellikler geleceğini iletmişti.

yamulmuyorsam o günden sonra gelen en büyük özellik avatar koyabildiğimiz ekşi cep uygulaması oldu. bir de troll yazarları engelleyebilmeye başladık.

bizim için iyi güzel de*, sorarlar kanzuk, yazar olmayanlar için debeyi kaldırdıktan sonra ne özellik getirdin?
  • bana da ara sıra gelen his, ancak her hafta ilk üçte mutlaka bir adet "x kim amk" entrysi olduğunu hatırladıkça geçiyor bu his. iyi oldu, attention whore' lar sudan çıkmış balık gibi ordan oraya savruluyor artık.
  • yerini tutmuyor ama:
    www.sozlock.com