şükela:  tümü | bugün
  • bir insan eğer okuyorsa yazabilir. bunun örneği olup hala çaylak olandır kendileri.
  • noktalama işaretlerinden sonra boşluk bıraktığı takdirde yazım kalitesi daha da artacak olan yazar *. entry'lerimi favorilemeyi eksik etmediği için teşekkürlerimi sunarım.
  • badilere eklemisim çaylak arkadaşı.. neden eklediğimi tam animsamiyorum; ama güzel entrylerini okuyup sukulamisimdir.. takip etmek adına da badim olmuştur.. başarılarının devamını dilerim.. yazar olduğunu da görmek isterim..
  • yazar olmayı sonuna kadar hak eden, badi listemin ilk çaylak ismi.
  • kaliteli şeyleri favlayan şuanlık güzel bir çaylak ileride yazar olarak görmek istediklerimizden.
  • eksik olmasın beni de üç beş favlamışlığı vardır kendisinin, solda görünce yazayım dedim, tez zamanda yazarlığa kavuşmasını dilerim.
  • o değil de kimin favladığını
    daha doğrusu favlandığını nasıl anlıyor bu aşmış yazarlar?
    diye hayran bırakmıştır.
  • takip ettiğim 3-4 çaylaktan biridir. en kısa sürede yazar olur umarım.
  • az önce entry'mi favlamış olan başarılı çaylak sanırım bugün aynı salonda tiyatro oyunu izledik.
  • böylesini de ilk defa görüyorum. bu nasıl çaylak! her entrysi minimum 45 favori alıyor. seni tanımak isterim yiğidim. adın şimdiden efsane olmuş.

ünlü biri olmasından şüpheleniyorum. üye olunca sözlüğü domine eder bu arkadaş.