şükela:  tümü | bugün
  • ks. dokuz eylul bilgi ileti$im sistemleri/sistemi
  • (bkz: debris)
  • (bkz: debian)
  • her zamanki gibi "aradığınız sayfaya şu anda ulaşılamamaktadır, bik bik bik" uyarısı ile silkeleyen site. nedense her vize-final sonrası aynı puştluğu yapmaktadır.
  • money and banking notumu ogrenmek istedim; ama cokmu$ kendisi yine. bereket icinde degildik de uzerimize cokmedi. beddualarim sizinle.

edit: acildi az evvel. 95-100 arasi bekledigim sinavdan 76 almisim. beddualarim remains. ash to ash, dust to dust, fade to black, beddualarim remains.
  • fazladan birkaç kişi notlarına bakmaya çalışınca hata vermeye başlayan sistem. hayır koskoca üniversitenin sitesini ne diye böyle uyduruk bir sistem üzerine kurarlar onu anlamıyorum. sınav dönemi herkesin giriş yapacağı belli bir şey. kur sistemini adam gibi, ne sen uğraş ondan sonra, ne de bizi yor.

şu adreste ikamet eder:
    http://www.deu.edu.tr/debis.php
  • götüm gibi sistemdir kimse kusura bakmasın. anan veritabanıyla bağlantı kursun he mi.
  • dokuz eylülün hukuk fakültesini siklememesinin sadece şu debisle bir işimiz olduğu zamanda bir işe yaradığını gösteren sistem.
    şöyle ki temmuzun 13ü olmuş hala sınava girmemizden mütevellit sınav sonucu bakınmakta, sadece girmeye çalışan hf ile muhattap olmaktayız. o yüzden çökmez erişim tamdır vırt zırt
  • kullanıcılarına boş alan çıksın diye telkinlerde bulunduğum dokuz eylül bilgi sistemi.

not: ben de bilgi işlem sanıyordum ama sadece bilgiymiş.
  • bir sistemin sistemsiz olarak çalışmasıdır diyebiliriz. veriler zamanında girilmeyerek bireyi çıldırma düzeyine getiriyor. tabanına artık bir peynir yahut ceviz mi konulmuştur bilemeyeceğim veri olmadığı kesin!

diğer üniversitedeki not öğrenme sisteminin veritabanıni seveyim, cep telefonuna bildirilmediği gibi iki saat dönemini, dersini seçiyorsun.

adam notunu öğrenmek istiyor mahkeme sonucunu değil!