• money and banking notumu ogrenmek istedim; ama cokmu$ kendisi yine. bereket icinde degildik de uzerimize cokmedi. beddualarim sizinle.

edit: acildi az evvel. 95-100 arasi bekledigim sinavdan 76 almisim. beddualarim remains. ash to ash, dust to dust, fade to black, beddualarim remains.
  • bir sistemin sistemsiz olarak çalışmasıdır diyebiliriz. veriler zamanında girilmeyerek bireyi çıldırma düzeyine getiriyor. tabanına artık bir peynir yahut ceviz mi konulmuştur bilemeyeceğim veri olmadığı kesin!

diğer üniversitedeki not öğrenme sisteminin veritabanıni seveyim, cep telefonuna bildirilmediği gibi iki saat dönemini, dersini seçiyorsun.

adam notunu öğrenmek istiyor mahkeme sonucunu değil!
  • çökme konusunda yanında donanım haber'in halt ettiği site. zaten dokuz eylül'de bırakın herhangi bir fakültenin sitesini üniversitenin sitesine girdiğinizde sizi karşılayan ekran hayallerinizi yıkıyor. ne okulların ne sitelerini varken ne bileyim üzülüyorum.

fakülte siteleri daha beter. hadi hukuk fakültesinin sitesinin gideri vardı. zaten yenilediler daha hoş oldu(onun da içine youtube kanalı var diye banner koymuşlar ama youtube kanalı düzenlenmemiş). fen-edebiyat'ın sitesi içler acısı bu arada. fakültere yönlendiren sayfa içler acısı(değiştiyse bilmiyorum ama web archieve'den eski haline bakabilirsiniz değişmişse).

60 bin öğrenciye sahip bir okulun sitesine daha özen göstermesi gerek.

bu arada bunu yazma nedenim yine debis'in çökmesi.

düzenleme: üniversitenin site toptan perte çıkmış. ana sayfadan sonrası yok.
  • pop-up kanseri.
  • götüm gibi sistemdir kimse kusura bakmasın. anan veritabanıyla bağlantı kursun he mi.
  • ks. dokuz eylul bilgi ileti$im sistemleri/sistemi
  • yeryüzünde yazılmış en sistemsiz üniversite sistemlerinden biridir herhalde debis *. bir insanın eline ne kadar çok imkan verirseniz verin farketmiyor işte, kumaş neyse gömlek de o .
  • kullanıcılarına boş alan çıksın diye telkinlerde bulunduğum dokuz eylül bilgi sistemi.

not: ben de bilgi işlem sanıyordum ama sadece bilgiymiş.
  • fazladan birkaç kişi notlarına bakmaya çalışınca hata vermeye başlayan sistem. hayır koskoca üniversitenin sitesini ne diye böyle uyduruk bir sistem üzerine kurarlar onu anlamıyorum. sınav dönemi herkesin giriş yapacağı belli bir şey. kur sistemini adam gibi, ne sen uğraş ondan sonra, ne de bizi yor.

şu adreste ikamet eder:
    http://www.deu.edu.tr/debis.php
  • dokuz eylülün hukuk fakültesini siklememesinin sadece şu debisle bir işimiz olduğu zamanda bir işe yaradığını gösteren sistem.
    şöyle ki temmuzun 13ü olmuş hala sınava girmemizden mütevellit sınav sonucu bakınmakta, sadece girmeye çalışan hf ile muhattap olmaktayız. o yüzden çökmez erişim tamdır vırt zırt
hesabın var mı? giriş yap