şükela:  tümü | bugün
808 entry daha
  • türkiye'de ve avrupa'da hizmet veren, spor ürünleri alanında çok kapsamlı ürün yelpazesi olan firma.

tanımımızı girdikten sonra, benim yaşadığım ve sizin de yaşamamanız için yazmak istediğim konuyu dile getirelim.

işe giderken giymek için su geçirmeyen uygun fiyatlı bir ayakkabı bir de bot almak için eşimle beraber marmara forum şubesini ziyaret ettik. ayakkabı bölümünde raflara bakarken eşim, bak dedi bunların tipi güzel su geçirmez yazıyor (rafta yazıyor-kocaman mavi) hemde fiyatı uygun dedi. denedik, aa negzel negzel diyerek attık sepete. bir de bot aldık. su geçirmeyen. ama onun kenarında ufak bir waterproof etiketi vardı.
    sonra yılbaşı için baldız bacanak şehir dışından yılbaşı için bize geldiler. dedim ki bak negzel ayakkabı aldık su geçirmez hem de çok uygun, dur ben de bakayım dedi. ben mesaideyken eşim, baldız, bacanak tas tamam gittiler decathlon'a. ama aynı mağazaya. aynı rafta yine su geçirmez yazılarının önünde durup bakarken, bizim baldız bu su geçirmez ayakkabıların bayan için olanı var mı diye soruyor. görevli arkadaş. "bu yazılar yanlış, bu ayakkabılar su geçiriyor!" deyip çat çat yazıları oradan koparıyor.

şimdi bir çift negzel su geçirmez niyetle aldığım ancak su geçiren ayakkabılarım var. ister mallık ister deneyimsizlik deyin. siz siz olun tongaya düşmeyin.
305 entry daha