• fiyat performans olarak tabiri caizse içinden geçen firma. aldığım bir kaç ürün var bir ufak incelemesini yapayım.

ilk öncelikle çadır ile alışverişi başlattım. iki kişilik olan çadırla husumetim bir çok kez yaşandı beni hiç bir zaman yolda bırakmadı. özellikle yağmurlu havada ki performansı çok şaşırtıcıydı. sağanak, şimşekli bir havada bir damla sızdırmayıp geceyi güzel şekilde çıkarmıştır.
    link: aprenaz 2 çadır

daha sonra quechua'nın ayakkabısını aldım ki bu
    ürün şuana kadar giydiğim en sağlam ayakkabı çıktı. dağlara, taşlara, yağmurlara, otobanlara hatta kumsallara vurdum. 1 seneyi aşkındır giyiyorum hala giymeye devam ediyorum ama biraz yıprandı değiştireceğim.
    link :arpenaz 50 doğa yürüyüş ayakkabısı

yağmurluk tercihim de hiç şaşırtmadı beni. quechua'nın bordo yağmurluğunu aldım, yağmurda ve karda performansı çok iyiydi. soğuklarda içerisinde polar olmasına rağmen bazen üşütüyor, ama kesinlikle fiyatını çıkarıyor.
    link:rainwarm 100 yağmurluk

şu sıralar bir sipariş daha verdim, kalenjinin koşu ayakkabısı fakat uzunca bir süre kargoyu bekledim, sonrasında müşteri hizmetleriyle görüştüğümde kalite probleminden dolayı siparişi gerçekleştiremediklerini söylediler. bu bile güzel bir erdemdir deyip çok beğendiğim ayakkabıyı iptal ettim. buna benzer ayakkabı tavsiyeleriniz için lütfen yeşile buyurun.
    link: kalenji run comfort ayakkabı
  • bugüne kadar beni hiç yarı yolda bırakmamış markadır. dalış, koşu, dağcılık, kamp, bisiklet vs..bu dallarda ne aldıysam memnunum. bozmazlar umarım.
  • dechatlon'a girince oyuncakçıya girmiş çocuk gibi hissediyorum. mağaza içerisinde bir sürü spora başlamaya karar veriyorum. çıkınca yalan oluyor tabi*
  • türkiye'de hedef müşteri nüfusunun çok yüksek olduğu eskişehir'de neden mağaza açmadıklarını çok merak ediyorum.
    fiyat performans bakımından eşsiz bir mağaza.
  • her tarafta reklamını yaptığı yüzü kapatan dalış maskesini 1 haftadır paketleyip gönderemeyen muhteşem online parekendecisidir.
  • katlanır bisiklet aldım geçen. tavsiye ederim. bisiklet alırsanız buradan alın.
  • genel anlamda ürünleri fiyat/performans oranında mükemmeldir. aynı ürünün x bandrollüsünden 20 30 tl ucuzdur
  • online hizmetleri çok çok kötü. "yazın belki kamp yaparım, bi çadır alayım" gibi bir düşünceyle şubat civarı sipariş vermiyorsanız, online sipariş vermeyin. 3 iş gününde ancak kargoya verebiliyorlar. bu süre bile çok uzun kaldı ki bu süreye riayet etmiyorlar.
  • online alışveriş yapmadan önce keşke başlığını okusaydım dememe sebebiyet veren şirket.

online alışveriş yapmayın. kargoya verme süresi o kadar uzun ki aman allahım.

kaç defa gidip alırdım mağazasından şimdiye kadar.
  • 24 saate kargo işi yalan olmuş firma. önceden ne iyiydi hemen kargoya veriliyordu siparişler. şimdi kargolama bile 3 güne çıkmış. yavaş yavaş alışıyorlar ülkeye.
hesabın var mı? giriş yap