• hem kalitesiz hem de çok kaliteli ürünleri bulunduran spor mağazası. her nabza uygun şerbet mevcut
  • bugün uçurtma almak için gittim ve kış sezonu diye yokmuş vay anasını ulan istediğimiz zaman uçurtma uçuramayacaksak ne diye yaşıyoruz aq
  • herkes black friday ayağına indirimler bindirimler yaparken, kafasına göre takılan firma. sinsi gibi, etliye sütlüye bulaşmayayım der gibi.
  • 2018 kasim ayi itibariyle ios - safari kullanarak web sitesini kullanamadiginiz firma.

whatsapp iletisim hattindan sorunu belirttigimde da baska bir browser ile denememi tavsiye eden olusum.
  • artık internet satışlarında fotoğraftaki ürünü değil daha kalitesizini gönderiyorlar. geçen gün polar aldım, benzeyen ama farklı ve daha kalitesiz bir ürün geldi. üşendim iade yapmadım. ürün yorumlarında çoğu üründe bunu yaptıklarını görebilirsiniz.

bir de eskiden daha kaliteli polarlar satıyorlardi. kalite çok düşmüş, fiyat artmis.

bir daha geçmem önünden, içmem suyundan.
  • çantalarını kızılay dağıtmış gibi her yerde görüyoruz.
  • 2018 yazındaki döviz hoplaması sonrası yaptığı kol gibi zamları geri almayan firma. 249 tl'lik sehpayı 399 tl yaptılar. döviz %60 artmamışken %60 zammı hadi bir şekilde geçirdiniz fırsatçılık mırsatçılık gömdünüz. şimdi eski kura bu kadar yakınken yapılan zamda geri adım atılmaması resmen şark kurnazlığı. amazon yetiş kardeşim. alış veriş yapmayacağım artık bu fırsatçılardan.
  • fransa’da 100 euro olan kayak montlarını türkiye’de 450 tl’ye satıyorlar. en üst segment modellerini *ise ülkemize getirmiyorlar. umarım kayak yaptığımı üstü kapalı biçimde ifade edebilmişimdir. selam ve dua ile.
  • spor magazalarinin lc waikikisi. spor yapmanin en uygun yolu diye slogan yapsalar yeridir.
  • ucuz diye abandıgımız ne varsa kalıbına, kıyasına bakmadan pahalı artık! bak yine sinirleniyorum yaa.
hesabın var mı? giriş yap