• 250 lira vererek aldığım ayakkabının tekmelenmiş gibi bir kutuda naylon poşetin içinde gelmesi ve kutunun üstünde kutulayanın adının yazması
  • yazın 400 liraya aldığım çadır 750 lira olmuş şaka gibi.artık f/p markası değildir gözümde güle güle decathlon yolun açık olsun.
  • müşteri memnuniyeti adı altında arkadaşımın katlamaya çalışıp da kırdığı çadırı yenisiyle değiştiren firma.

kazıklamaya da gitmedik oysa ki. direkt dedik yani bunu biz kırdık parçasını değiştielim, tamir edelim diye. çadır atölyelerinin olmadığını söyleyip ilk başta biraz diretseler de değiştirdiler. 320 lirayken aldığımız çadırı 400 lirayken değiştirip farkını da almadılar.

umarım bir gün türkiye pazarından çekilmezler. fiyat-kalite-performans ve müşteri memnuniyeti açısından çok büyük bir marka.
  • 1 ocak itibari ile ürünlerine %30 üzeri zam yapan firmadır.
  • internet sitesi pratiklikten uzak ve 10 yıl önceden takip ediyor kodlama kurallarını. tüm ürünler kısmına aldanmayın, sporlara göre ayrımlara da aldanmayın, hatta isim veya tür yazarak aratmaya hiç bulaşmayın. . teker teker her sekmeye göz atın karşınıza biryerlerden çıkabilir..
  • ailecek bolca zaman geçirdiğimiz fiyatları ve türkiye ye kazandırdığı markalarla gidilesi bir mağaza.
  • çalıştığım yerde benim pozisyonumda olan herkese kazak alındı çalışırken giyilmesi için. aynı ve bir farklı rengini de ben kendim aldım. fiyat olarak gayet uygun kalitesi de güzel.
  • çalışanı muhtemelen siz bilirsiniz, cinsel tercihlere saygım sonsuz demek istemiş olan mağazadır .d
  • kipsta marka ürünleriyle gerçekten kalite saçan bir firma.. her türlü spor malzemesini bulabildiğiniz, gezerken aklınızı kaybetme noktasına gelip bir kadının mango veya zarada yaşamış olduğu psikolojiye düşebileceğiniz ortam. zengin girip fakir çıkabilirsiniz..
  • ilk defa bir ürününden memnun kalmadığım, o da ürünün kalitesiyle ilgili değil stratejisiyle ilgili olan firma.
    evde squattır deadlifttir yapmak için bir squat rack, bir uzun bar ve iki adet stop diski aldım. ürünler yoldayken fark ettim ki piyasadaki olimpik olmayan neredeyse tüm barlar ve plakalar 2,54 cm ama decathlon'un bar ve plakaları 2.8 cm. yani diyor ki, barı benden aldıysan plakayı da benden alacaksın. bu appleımsı yaklaşımı kınıyorum.
    şimdi elimde 2 metrelik barla kargoya gitmem gerekiyor. yahu en başta salona gitmeye üşendiğim için aldım bunları eve, içim sıkılıyor.
hesabın var mı? giriş yap