• ben hesabı mail ile ilişkilendirmelerini bilakis çok beğenmiştim, telefon numarası, sms kodu vsye göre daha az mahrem ve güvenli bir şey, herkesin bu tip spam hedefi de olabilecek üyelikler için bir email hesabı vardır veya buna sahip olmak firmalar reklam smsini buna atsın diye ikinci bir telefon hattı almaya göre daha kolaydır sanki.
  • 13 tl olan st100 bisiklet gözlüğünün 45 tl olduğunu görünce gözlerime inanamadım. bu denli bir fiyat artışı fazla gibi.
  • sırf dolaşmak için girdiğimde bile, alışveriş yapmaktan kendimi alıkoyamadığım nadir mağazalardan birisi olabilir. özellikle yelkenli için üretilen montlarının hastasıyım. her rengini satın alabilirim!
    evet çok kaliteli değil ama gardrobunda 679373 tane kıyafeti olan biri için bu fiyat ve kalite gayet iyi. neticede hiçbir kıyafeti eskitemiyoruz bir iki tanesi dışında.
    seviyorum kendisini.
  • internetten bir pantolon siparişi verdim vermez olaydım. pantolon bir karış kısa. mağazayı aradım telefonda kem küm cevap veriyorlar. bir beden büyük alacakmışım o zaman pantolonun paça daha uzun olurmuş. arkadaşım dalgamı geçiyorsun bel tamam neden daha büyük alayım diye sordum cevap yok.

atladım mağazaya gittim, maalesef ürünler standart geliyor dedi reyon sorumlusu.
    neden dedim, yurt dışında böyle değil, bu pantolonun kısası ve uzunu var dedim.
    baktı ki olayın iç yüzünü biliyorum, o zaman itiraflara geçtiler, biz tek beden getiriyoruz.

mağazada başka pantolon denedik onlar da ya uzun ya kısa. 1,85 boy üstü veya altı için getirtiyorlarmış bedenleri. bazı modellerde 1,85 üstü bazı modellerde 1,85 altı. saçmalığa bak.
  • app store’daki uygulaması ne zaman geri gelecek diye merak ettiğimiz spor ürünleri satıcısıdır.
  • şu dükkanı, ülkemizde geçmişin sümerbank ürünleri ile kıyaslanabilecek bir tekel ve popülariteye ulaşmış olması bile itici yapmıyor.

şekilcilikten uzak fiyat performans ürünleri ile sanki iyi kalpli insanlar hayrına bu işe girmiş gibi hissettiriyor adamlar. gariban ülkemizin amatör spor faaliyetlerine yaptıkları katkı da cabası.

ama online alışveriş hizmetleri nasıldır bilmem, hep mağazalarından alışveriş yaptım ve bir sorun yaşamadım.

en kısa zamanda denizli'ye de bir mağaza açmalarını bekliyorum. neden açmıyosunuz abi net para basacak yani besbelli.
  • çanakkalede şubesi açılsa zengin edeceğim firma. internetten sipariş vermekten ciğerim soldu.
  • online mağazacılıkları da iyi sayılır.yalnız mesajlara biraz geç cevap veriyor müşteri hizmetleri.ürünleriyle ilgili bayağı detaylı bilgiler de bulunuyor sitede.
  • ömrü hayatımda ilk kez “small” size bir kıyafetin içine girmemi sağlayıp gönlümü kazanmış spor eşyaları satan mağaza zinciri.

herhalde sporcunun small’u bile iri olur kafasındalar ki benim gibi mediumcuyu bile kıyafetlerin small’unu aramaya sevk ettiler.

ayrıca sadece istanbuldaki değil malezyadaki mağazası da haftasonu çocuk parkına dönüyor.
    millet ailesini toplayıp hiçbir şey almayacak olsa bile sadece vakit geçirmek için decathlona geliyor gibi.. smh
hesabın var mı? giriş yap