• yıl olmuş 2020, hala lgbti+ haklarına ve insanlara saygı duymayan şerefsiz piçlerin olmasına dayanamıyorum. beğenmiyorsan siktir arabistan'a, amk yobazı.

siz siyasal islamcı şerefsizler; insanlara ibne, orospu dersiniz. diğer gün çocuk yaşta evliliği ve çok eşliliği savunursunuz pezevenkler. ben burada sizden başka ibne ve orospu çocuğu göremiyorum. en yakın zamanda gebermeniz dileğiyle...
  • (bkz: homofobikler genelde gizli escinseldir)

edit: heyecan yapmayın arkadaşlar. başlığı açan göt yok olduğu için başlık bana kalmış.
  • yarın sabah eliptik bisikletimi yakmayarak katılmayacağım boykottur.

mal mısınız? sadece soruyorum.
  • nefretle yoğrulmuş, başkalarının sadece varlığıyla kuduran insanların kampanyasıdır. decathlon'a gitme sebebidir.
  • az ötede edin. eminim; sportif, sağlıklı yaşayan, doğa sporlarına meraklı, hafta sonu etkinliğine gitmeden önce decathlonu bir ziyaret eden tüm homofobikbikler katılır size. ajdhdkdm. kel, göbekli, ağıt sapık sübyancı ve beş vakit namazını kılan umursamaz insanlar da alış verişe devam eder. (mal gibi mesaj atmayın ironi var)
  • bir sikkonun başlatmaya çalıştığı kampanya. sen gitme ulan ayı, bize ne? sorsan decathlon nedir bilmez, gelmiş bize kampanya başlatıyor.

(bkz: lut lut atıyor kavmim)

edit: arkadaşlar şu an tam olarak "ben kadıya derdimi yanıyorum, kadı bana sikini sallıyor" durumuyla karşı karşıyayım. ben sizi destekliyorum, siz beni sikmeye çalışıyorsunuz. eşcinsel değilim, sadece eşitlikten yanayım. lütfen. rica ediyorum.
  • bana migros’ta alkol satılıyor diye ordan alışveriş yapmıyorum diyen muhafazakar (kendini öyle tanımlayan) bir arkadaşı hatırlattı yıl olmuş 2020 hala sapıklık diye lanse ediyorsunuz ulan lgbt yi dert edeceğiniz kadar keşke diğer meseleleri de dert etseniz ya, hala bıykıt idiyirız lgbt sıpıklıktır diye ağlıyorsunuz.
  • koskoca decathlon eşcinseller giremez mi yazacaktı 149 iq?
  • farkında mısın bilmem ama zaten decathlon da bu duruşuyla seni boykot ediyor. o senden önce ettiği için bir sıfır önde.
  • “bizde eşcinsel çalışanlar var” mı demek istemişlerdi? ne gerek vardı?
    bizde erkek ya da bizde kadın çalışan var diye de reklam veriyor musunuz da bunu gereksinimi duyuyorsunuz?

anlayamadık
hesabın var mı? giriş yap