• en kısa sürede batmasını ve o iğrenç spam smslerini birdaha almamayı umduğumuz firmamsı.
  • aslında bu aralar bu firmayı protesto etmenin tam zamanı. aradan çıksa fena olmaz hani dediğimiz spamcılar.
  • ayda 9613 tl cep telefonu faturası ödeyecek gücü olan bir firma.
  • telefon numaralarını devamlı bloklamama rağmen farklı farklı numaralardan spam gönderen firma.
  • bana bir daha sms atmayacaklarını noter huzurunda belgelemeleri durumunda
    hiç ihtiyacım olmamasına rağmen evlerimden birini boyatmaya hazır olduğum firma.

aynı taahhütlerini 1. derece akrabalarım için de verirlerse
    bir tane daha daire alıp kendilerine boyatmayı bile düşünebilirim.

o derece rahatsızım.
  • tek benim numaramı ele geçirmediklerine sevindiğim firma. bu kadar numarayı nerden aldıkları ise meçhul. bizim ortak noktamız nedir?
  • gerçekten bıktırdılar artık gidip şirketin camlarına yumurta atıcam o derece rahatsız ediyorlar.
  • 2 aydır mesaj atmıyorlar, bir şey oldu diye endişeleniyorum.
  • "paramla rezil olmak istiyorum ve bu konuda son derece kararlıyım" diyenler için ilk adres olmaya aday firmadır. ucuz etin yahnisi misali. uzak durun aman diim.
  • sözlükte mutlaka avukat arkadaşlar vardır. ben ve benim gibi pek çok insan bu firma tarafından iznimiz olmadığı halde telefon numaramızı bir yerlerden satın almışlar ve taciz edici spam sms atıyorlar. bu konuda toplu şekilde nasıl şikayetçi olup nasıl bir cezalandırma yöntemi izleyebiliriz. bize bu konuda bu avukat arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. umarım böyle bir durum için tazminat cezası vardır ve benim gibi binlerce kişiye tazminat ödemeye mahkum olur ve batarlar.

tanım: telefon numaramı bilgim ve isteğim dışında alarak beni sürekli taciz eden firma.
hesabın var mı? giriş yap