• dedelerinin slav ırkını sevmesinden kaynaklanan mağduriyettir.
  • --- spoiler ---

osmanlı hanedanının sürgün yaşamına da değinen osmanoğlu, “türkiye’de aileler, ‘bir daha görememek’ endişesiyle onlara kız vermemişler.” dedi.
    --- spoiler ---

askerligini yapmayana kiz verilmeyen ülkede (en azindan gecmiste) vatanini milletini birakip kacana verilmemesi dogaldir ama sen ortamlada bir daha görememek endisesi de kim bilecek
  • bize de vermiyorlar be nilhan piremsesim bize de vermiyorlar... demek ki biz de osmanlı torunuyuz. ben bir aydınlandım. ceddim deeeedeeem!
  • siz hiç düşündünüz mü sadece bu kadın ortada dolaşıyor diğerleri yok,
    çünkü o zaman hedeften saparlar, bi tane torun vardı padişahın ana dili ingilizce olmuş, adam oranın kültürünü almış, burada bize ecdadımız diye sayıklayanlar onları önümüze koymaz , adamı görünce şok olmuştum avrupalı bir beyfendi, hatta bizim şu mehter marşı ile dolaşan guruhu görseler korkarlar hiç alakası yok .

yani pompalanan zihniyet gereği diğerlerini saklıyorlar çünkü o avrupa'da yaşayanların eskiye tamahı yok, bizim buradakiler ilerleyemeyince osmanlıyı sayıklıyor.
    haa yine gelirler toprak para verince ama adamlar avrupalı olmuş, siz osman,fatih diye sayıklayın.
  • dedelerinin köleleştirilmiş ruslara tecavüz ettiğinden yaşanan hadisedir
  • dedelerin 1 tane istememiş ki en azı 10 - 15 istemiş. (bkz: durduramıyoruz efendim !!)
  • dedeleri türkiye değil, osmanlı devletinde yaşadıkları içindir.
  • aaa kafayi kapamış, niran ünsal'in yolunda ilerliyor demek ki.
    ya nerde hanzade hanım sultan, nerde neslişah sultan ve nerdeee nilhan.
  • dedelerin türkiyedeyken de türk kızı almıyordu diyerek cevaplandırılacak beyanat.

yahu prim vermeyin bu insana, gitsin bağcılar belediyesinin übersonik kültür aktivitelerinde konuşsun işte.
  • bunun dedesi kim.
hesabın var mı? giriş yap