şükela:  tümü | bugün
  • hikâyesini yılmaz erdoğan'ın, senaryosunu güldür güldür yazı ekibinin kaleme aldığı ve yine güldür güldür oyuncularının rol alacağı muhtemel yeni komedi filmi.
  • bu arada bora ben efsanesini tekrar bizlere hatırlatmışlar fragmanında.

çağlar çorumlu oynamıyor sanırım. ali sunal'ın tiplesini de 2-3 saniyelik bölümle dahi çok beğendim.
  • fragmani bile igrenc gozukuyor. kendileri neydi ki zaten programda, filmleri noolsun. ayrica bu arada bora ben bora telif istese yeridir. kendi esprinizi uretsenize olm. bi sikindirik baska filmde de "olum bak git" koymuslardi bi araya dereye.

of.
  • bu senaryo ekibiyle devam filminin adının 'ebemin prizi' olacağı aşikar olan film.
  • dün gece galada filmi izledik(halka açık yapılan bir gala oldu, açık derken 30-40 tane ünsüz girebildi) film güzeldi, güldürdü son zamanlarda yapılan yerli filmler arasında en iyisi de denilebilir. ama güldür güldür'ü sevmeyen kesim direk filme de aynı puanı verecek diye düşünüyorum. ali sunal toplasan 10 dk filmde yer alıyor. gişe yapması ümidiyle.
  • yeni bir çok film hareketler olsa gerek.

akarken doldurmak.
  • fragmanında komik bişey yok kendisi nasıldır izleyenler yazsın da ona göre gidelim.
  • bu ekip bu kadar sıkıcı olmamalıydı.
  • güldür güldür güldürmezken bir de film yapmışlar. kınayalım, dışlayalım...
    imdb'de 1 veya 2 puan vermek arasında gidip geliyorum şimdiden.
  • bedava biletlerimizi bu film için kullandık. filmden çıktıktan sonra, iyi ki bu filme girmişiz demedim. ama kahretsin keşke bu filme girmeseydik de demedim.* işin gerçeği düğün dernekten çok daha iyi. bu dedemin fişi'nin harika bir film olduğunu göstermez. düğün dernek çok kötü bir filmdi. çok uzatmayayım, filmde gülecek çok sahne bulduk. filmin başları sıktı biraz, darladı beni ancak aradan sonra iyi güldük.

büyük beklentilerle gitmeyin. gerçi bu filme kim büyük beklentilerle gider.* kötü espriler var, onlara aldırmayın. bir de belirtmek lazım irem sak harika oynamış.