• evinin 7 kilometre uzağında cansız bedeni bulunan müslüme'nin babası olduğu tespit edilen dedesinin, müslüme'nin ablasının da babası olduğunun ortaya çıkması.

cnn

ekleme: oda tv'nin haberine göre, müslüme'nin annesi, erkek çocuklarından birinin dededen olduğunu söylemiş. yani bu haber kaynağına göre ablayla ilgili bilgi mevcut değil. ayrıca dedenin yine 13 yaşındaki kendi çocuğunu da taciz ettiği iddialar arasında.

düzeltme: sevgili yazarlar mersin barosu haberi yalanlamış. başlık linkteki kaynaklara dayanarak açılmıştı. fakat ortada teyit edilmiş bir bilgi yok imiş. bir yazarın mesajı ile haberim oldu. yönetimden ricam başlığı mümkünse kaldırması ya da gündemden çıkarması. bilgilerinize.

edit: memurlar.net haberi kaldırmış. kaynak bulunursa eklenecek.

edit 2: kaynak yenilendi.

edit 3: yağal yerine yanlışlıkla yağbal yazmışım. moderatörlerimiz düzeltirse memnun olurum.
  • bunlar nasıl insanlar?
    bu dünya nasıl böyle bir bok çukuru hâline geldi?
  • yuh amk. bizim zamanımızda ilkokul kitaplarında hasan dede figürleri olurdu. o hasan dedeler sobada kestane pişirir, torunlara masal anlatırdı. tontiş bir dede olarak çizilirdi o hasan dedeler.

bu nasıl hasan dede amk?
  • tanrım! n'olursun bunlar gerçek olmasın.
    bu şerefsiz insan müsveddesi sanırım ailedeki herkese mütemadiyen tecavüz ediyordu.
    ve herkesin her şeyden haberi vardı. hatta müslüme'nin ablasının garip tavırlarının altından bile başka şeyler çıkar eminim.
    kahrolun emi? benim kalbim sızlıyor..
  • bu mesele, bu adamın, kendi oğlunun yani müslüme'nin babasının babası çıkmamasına kadar dayanır. şaşırır mıyım? elbette hayır.
  • bu nedur allah aşkina insanun inanasi
    gelmiyor
  • normaldir. iki göz odada 10 kişi yaşayan ailelerde mahremiyet duygusunun olduğunu mu sanıyorsunuz. bu gözler bir birine hiç benzemeyen 3 kardeşin hepsinin farklı babadan olduğunu gördü. baba bir kere baksa çocuğunun yüzüne kendinden olmadığını net bir şekilde anlar. buna da gerek yok denetime gittiğim köyde dahi bu bilgi bana gülünerek veriliyorsa ortada gizli bir şeyde yoktur zaten. bu ülkenin sosyolojik bir haritası bile yok kim ne yer ne içer nasıl yaşar kiminle evlenir bir tane araştırma dahi yok. 3 yaşında bir bebeğin ölümü artık onunda bir adı yok.
  • hiçbir şeye şaşırmıyorum. insanların başkaları önünde savundukları şeylerin altında neler karıştırdıklarını çok gördüm.
    gazetelerin 3. sayfa haberleri içte içe çürüyen dejenere insanlarla dolu.
    bir şey yapamıyor olmaya üzülüyorum sadece. “hak yerini buldu” diyemiyorum. *
  • anadolu'da köylerde haberimiz olmayan daha neler oluyordur neler.
    artık gelişen teknoloji , sosyal medya vb. varda olaylardan bir şekilde haberdar olup , duyabiliyoruz.
    at , eşek , tavuk , köpek siken millet ; gelinine ve torununa kızı gibi bakar mı ?
    hatta bırak gelinine kötü bakmayı, kendi anasına kızına da aynı şekilde bakar ama kınarlar ve günah diye el süremez.
    bu orospu çocukları hayvanlardan farksızdır.hayvanlardaki gibi aile içi ilişki yaşayabilirler.
    çünkü beyinleri siklerindedir.
hesabın var mı? giriş yap