şükela:  tümü | bugün
  • bunları seçerek mi yazar yapıyorlar anlamıyorum ki. allah’ın adaleti olduğunu bilen ama bir şehre bir topluma şerefsizler, hamsi vb. benzetmeleri yapabilen bi iki yüzlü.

umarım allah’ın adaleti o insanlarla taşak geçtiğin o anların da hesabını sorar.
  • metresinin savunmaya geçtiği yazar
  • öncelikle tanım: trabzonspor taraftarını ciddiye alarak tarihe geçmek istemeyen yazar.
    devamında söylenenlere bir göz attım da gerçekten bi entryden neler çıkartılır trabzonsporlulara has bir özellik.
    öncelikle biri demiş ki bu dediğini umarım yapar ve kaydeder. şeref getircez dedim,benim kaydetmeme gerek yok pazar 19.30 da aç beinsportu şeref gelmiş olacak görürsün işte o stat o gün her zamankinden şerefli olacak. sen herhalde orayı fethetmeye falan gelicez dediğimi düşündün olabilir saat 12 ye yaklaşıyor.
    biride allah'ın adaletine inanıyor ama bir "halka" hakaret ediyor demiş. ulan trabzon halkına hakaret etmeme gerek yok birincisi, ikincisi bunu trabzonspor başlığında yapacağımı düşünmek zaten yazdıklarımı bir nevi ispatlıyor.
    son olarak trabzonspor tepeden tırnağa şerefsiz bir camiadır. bunu inkar eden daha da şerefsizdir. rizespor küme düşsün diye bursa'ya götünü açan camia şereften bahsedemez. volkan demirel kaptanlarını ensesinden tutup kedi yavrusu gibi kenara atar, takımda bir kişinin sesi çıkmaz. muslera zaman geçsin diye karı gibi yatan futbolcuya tepki gösterince bütün takım üstüne gider. düşman belledikleri fenerbahçe her sene 6 puan kafadan yazar. onlara destek olanlara düşman olurlar. bu ve bunun gibi binlerce örnek yüzünden trabzonspor'un şerefe ihtiyaci vardır ve pazar günü 2 saatlik buna sahip olacaklar. yoksa köyde çay biçen insana trabzonspor başlığından hakaret edecek kadar mal değiliz bizde. kimler olduğunu biliyorsunuz işte.

edit: hiç tanımadığım bir yazar sırf beni savundu diye etmediği hakaret kalmayan yavşaklar, sonra bize hakaret ediyor ühühühü diyorlar o da ilginç.
  • memleketi rize olup galatasarayın köpeği olmaktan kendini alı koyamamış bir vaka.

bunun fenerbahçeli örnekleri de mevcut. az da olsa beşiktaşlıları da var. şimdi bu rizesporun küme düşmesi üzerine sayfalarca entry yazılır da adamın umrunda değil. çünkü adam galatasaraylı.

neyse, hafta sonu bekliyoruz. aynı tarifeden devam.