şükela:  tümü | bugün
  • dün akşam iztv'de gezi programı sunan hatun kişi. aksanlı bir türkçesi var, hatta bazı şeylerin türkçesini hayırlayamıyor, morocco-fas gibi.
    sosyal medya hesaplarında aşağıdakiler yazıyor.
    tv presenter #kesişenkültürler @beiniztv ??
    author #ilkısırıktaaşk ?????
    natural born foodie ??
    restaurant critic ??
    bir de kişisel web sayfası var. http://aynazoz.com/
    orada da diplomalarından, girişimci niteliğinden, hangi markaları türkiyeye getirmiş gibi konulardan bahsediliyor,. oldukça "tarz" bir arkadaşa benziyor. zaten bu iztv her önüne gelene program yaptırmaz, mutlaka bu kişi için de bir bildikleri vardır. ama benim kafama takılan bazı noktalar oldu.

şimdi bakla ezmesi ve humusla başlayalım, "restaurant critic" ve "natural born foodie" oluğunu iddia eden bir kişinin bu ikisini ayırdedememesi bence ciddi bir fiyasko, ona keza patlıcan reçeli-ceviz reçeli hakkındaki diyaloglar da öyle. sözüm programın yapımcısına , bir ön hazırlık filan yapsanız, eline bir metin verseniz, ya da nelerle karşılaşacağı konusunda biraz bilgilendirseniz kendisini iyi olmaz mıydı?

aman bana ne yahu, sayenizde kıllanan adam oldum çıktım burada.
  • iz tv’de kesişen kültürler belgeselinde gördüğüm ve sağlam bir cv’ye sahip kadın. yeme içme konusunda ise eksikleri var
  • emek un firmasının ortaklarından ali ihsan özkaşıkçı'nın eşi ve ülkemiz milf camiasının underrated isimlerinden biridir. iz tv'deki programını denk geldikçe izliyorum. yeme içme konusundaki kafa karışıklığını, aksanı ve en az juan sebastian veron kalitesindeki ismi sayesinde telafi ediyor.
  • doha'daki hallerini çok kıskandığım özgür ruhlu kadın. şu sözüne de ister istemez güldüm.

'' kafasına altın dökersen tabii her kadın güler. ''