şükela:  tümü | bugün
  • amerikalı brutal death/grind grubu,1993 de kuruldu.1999 da yayınladıkları "path of the weakening" albumleriyle fazlasıyla tanındılar(özellikle "lustmord" parçasının heryerde mp3leri bulunur halde nerdeyse),son olarak temmuz da,9 tracklik "mark of the legion" albumunu cıkardılar.
  • inbreeding the anthropophagi albumunun kapagi mukemmel...
  • amerikalı death-grind grubu.ayrica bu grup muhteşem album kapaklarına sahiptir mesela (bkz: inbreeding the antropophagi)
  • uzun süren bir şarkısına snakenet metal radio'da denk geldiğimde "oha ulan ne uzun şarkıymış, yeter artık bitsin" dedirten grup.
  • bu grubu sevenlere birde brodequin tavisye ediyoruz.en az onlar kadar iyiler..
  • deeds of flesh; inbreeding the anthropophagi albümlerinde özellikle 4. parçadaki insanüstü hayvansal tatatata'larından sonra brutal death metal from the usa tayfasının beğenisini toplayan,path of the weakening albumlerinin kapağı kadar groove parçalrı sonrasında mark of the legion gibi teknik ve brutallik kapasitelerine yakışmayan albümden sonra reduced the ashes gibi dinlerken götten kan aldıran bir albümle piyasaya geri döndüler.....foeticide fanzininde dying fetus'un eski bateristi deeds of flesh'in bateristi joey için "how can play brutal play like this....???" diye hoş bir ibare kullanmıştır.....cleansed by fıre klibi ise jacoby'nin performansını yakından gösteriyor.....deeds of flesh dinlemeyen bizden değildir........one way long life brutal death........
  • 2008 çıkışlı of what's to come'ı biliyorum bu arkadaşlardan. kritiklerde falan grubun yaptığı en iyi iş deniyor, artık o kadarını bilemem de çok iyi bi teknik/brutal death albümü olduğu kesin. bundan aylar evvel ilk kez dinlediğimde pek açmamıştı beni lakin sonra albüme bi kez daha kulak verince yaptığım büyük hatanın farkına vardım. bu albümdeki bas sound'u bilhassa dikkate şayan. necrophagist seven kardişlerin yardırmasında büyük yararlar var.
  • portals to canaan albümleriyle bence 2013 senesinin en iyi brutal death metal albümlerinden birine imza atan yetenekli grup. gerek sound'un keskinliği ve rifflerdeki zenginlik, gerekse teknik konuda uçmuş gitmiş olmaları "bu adamları neden seviyorum?" sorusunun doğrudan cevabı oldu. hala döndür döndür dinlerim misal bu albümü.