şükela:  tümü | bugün
 • david gilmour ve pete townsend'in kurduğu kısa ömürlü bir supergroup. brixton academy'de hayır amacıyla iki [üçüncüsü bilet satı$larının kötü gitmesinden dolayı yapılmamı$] ve midem'de bir konser vermi$ler. brixton academy konserlerinden kayıtlar daha sonra deep end live! adıyla cd olarak yayınlanmı$...

  http://www.youtube.com/watch?v=paiqwninqoi [nadir kayıtlarından biri]
 • 1970 yılı yapımı bir jerzy skolimowski filmi. son derece leziz bir sinematografi ile çekilmiş ve müziklerini cat stevens bestelemiştir. oldukça derin psikanalitik okumalara açık olan bu az bilinen filmin başrolünde jane asher arz-ı endam etmektedir. okulunu bırakıp bir yüzme havuzu ve hamamda görevli olarak işe başlayan bir genç, aynı yerde çalışan bu kızıl saçlı ve çekici kadının cazibesine kapılarak her ikisi için de trajik bir sona doğru sürüklenir. havuzun metafor olarak çok iyi kullanıldığı bu filmde renkler adeta filmin oyuncusu gibi çarpıcı bir rol üstlenirler.
 • jerzy skolimowski'nin 1970'te çektiği, final sahnesiyle akıllarda kalan müthiş kült film.

  imdb: deep end (1970) / jerzy skolimowski
 • 1970 yapımı jerzy skolimowski filmi. görüntü ve hikaye çok başarılı bir şekilde bütünleşip içinizdeki mike'a acı çektirebilir ya da sahnenin estetik doyumu ve denge yönetimiyle bir anda sue olabilirsiniz.

  edit: david lynch "i don't like colour movies and i can hardly think about colour. it really cheapens things for me and there's never been a colour movie i've freaked out over except one, this thing called deep end, which had really great art direction." demiş.
 • ruelle'in çok güzel bir şarkısı. gaz da verir içinizde bir yerde duygularınızı ayağa da kaldırır. ikincisiyle ne demek istediğimi tam olarak anlatamadığım için şarkıyı dinlemenizi tavsiye ederim