şükela:  tümü | bugün soru sor
 • olimpos'ta bu sene faaliyete geçecek yeni konaklama tesisi ve bar.

  http://www.olymposdeepgreen.com/
  90 242 892 10 90
  info{elektronik posta işareti}olimposderinyesil.com
 • eski ağaçkakan pansiyon'un oraya açılmış tesis. umarım diledikleri gibi olur. olimposa tecavüz eden değil, ona sahip çıkan işletmelerden olması dileğiyle.
 • muhtemelen önümüzdeki hafta sonu tatilimi geçireceğim yer. tanımam etmem, internetten buldum. ama birçok yer arasından en gidilebiliri bu gibi görünüyor. gidip göreceğiz.
 • olimposa sahip çıkan nadide işletmeciler tarafından kurulan , nezih , konforlu , 1 haftalık tatilimizi huzur ve keyif içerisinde geçirmemize ve işbu entryi girmeme vesile olan güzide tesisdir.
 • geçtiğimiz sene kaldığımız pansiyon. yemekleri gerçekten nefis ve bol çeşit; odalar temiz; personel anlayışlı, güler yüzlü; gündüz sakin; lakin gece, uyu uyuyabilirsen! hemen yanında bulunan türkü bar, işletmenin kendi müzik grupları, bir de kaktüs müdür nedir bir yerden sabaha kadar bangır bangır gelen uyduruk bir müzik tat kaçırıcı ve ilk günden sinir bozucu olabiliyor. hele ki şehrin tantanasından çıkıp da birazcık kafa dinlemekse niyetiniz, saydığım üç yerden gelen müzikler birbirine karışıp haram ediyor uykuyu, huzuru. işletmenin bunda bir günahı var mı, yok.
  bu arada işletmenin aşçısı bir düğün çorbası yapıyor ki, nefis...
  bir de deep green'in sağ yanında küçücük bir yer vardır; oradaki ablanın harika köfteleri ve köftenin yanında verdiği ev yapımı turşusu vardır; giderseniz yemenizi çok şiddetle tavsiye ederim, parmaklarınızı yersiniz, o derece...
 • olympos'un en güzeli. yemekleriyle, çalışanlarıyla, gece ateş başı sohbetiyle, evleriyle her şey mükemmel. ayrıca müzik seçimleri birçok mekandan çok daha başarılı. `ben hande yenerle mutluyum diyorsanız orası başka tabi`
  çevre mekanlarda canlı müzik 12 itibariyle son bulmaktadır. yan komşu cactus cafede çıkan grup bomba etkisi odanızdan değil, sahne önünden dinlenmelidir.
 • ilgili ve samimi çalışanlarıyla, bahçesindeki tatlı kedileriyle, değişik ve lezzetli yemekleriyle, uygun fiyatlarıyla olympos'ta gittiğimize çok memnun kaldığımız güzel işletme. ekim ayında gittiğimiz için olsa gerek ortalık müthiş sakindi ve sadece bir kez yakınlardaki bir türkü barın yüksek sesli müziği yüzünden rahatsız olduk ama onda da işletmecilerin yapabileceği bir şey yoktu tabii. çalışanlar o kadar tedbirli ve düşünceli ki, hastalandığınızda her türlü çay, özel diyet yemek, ilaç desteğiyle iyileşmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. kesinlikle olympos'a tekrar gidersek ilk tercih edeceğimiz mekan yine deep green olacak.
 • 2010 yazından bu yana vazgeçemediğimiz, her sene en az 1 kez uğradığımız güzel mekan. içten çalışanları, bahçede dolanan sevimli hayvanlarıyla daha bir vazgeçilmez oluyor.
 • geçen yaz, kadir's tree houses'a sadece uyumak için gitmeme sebep olmuş güzelim mekan.

  içki menüsü şahaneydi. barın arkasındaki insanlar keyifliydi. gece canlı müzik ziyafeti sunan ekin arkadaş içinse diyecek laf bulamıyorum.

  olimpos'a yolu düşenler için yegane tavsiyem.
 • bu sabah itibariyle ayrılmış olduğumuz mekan.
  'yemekte ne var' sorusuna 'haşlanmış ........, abi ne vardi yemekte? -ımam bayildi şeklinde cevap almis oldugum, oysaki yemekte karniyarigin oldugu mekan.
  on beş yıllık askerim, haşgerya espirisinin en yanliş kişiye yapildigi mekan.genc arkadasi affettim. tabi tanimadigi icin çakmayacagimi düşundu, utandi, üç gun kaçti uzak durdu:) ders oldu.