şükela:  tümü | bugün
  • entellektüel birikimi gelişmemiş kimselere hitap etmediği için, çok da ilgimi çekmemiştir açıkçası. halbusi entelektüel birikimi gelişmemiş kimselere hitap etmeseydi... o zaman başka olurdu işte. birikim önemli şey tabii de, entelektüel yazabilmek çok daha önemli bence.
  • varsa yoksa tutkulu olur, başka da bi numarası yoktur bu kadının. 'mis gibi dolma yaptım, gel yiyelim' diyemez mesela. 'tutku dolu bir geceye var mısın?' vb. şeyler beklenir anca. önce mideme, sonra ruhuma hitap edenini tercih ederim her zaman.
  • tutkusunu, kremasını ve akışmasını bilmem ama; zevkli hatundur.
  • müziğin kültürünün doğasından kaynaklanan bir özelliktir. müziğin çaldığı mekanların sağladığı kaliteye ayak uydurmanın getirdiği özgüven ve değişim beraberinde tutkuyu getiriyor.
  • deep house'un kendisi başlı başına bir tutku olduğundan, çok da şaşırılmaması gereken durumdur. deep house dinleyen bir kadın benim için diğerlerinden kolayca ayrılır çünkü müzik insanın kişiliğinin bir aynasıdır diyebilirim, kendim için konuşmak gerekirse. deep house çok kişi tarafından bilinen bir müzik türü olmadığından bu müzik türünü öğrenebilmek ve tam anlamıyla sevebilmek için farklı ortamlarda yer almak, farklı bir müzik kültürünün içinde bulunmak gerekir. bu da o kadının farkını, tarzını ve tutkusunu yansıtır zaten..
  • aynı zamanda çok da coollardır.
  • kanımı emsin varımı yoğumu alsın