şükela:  tümü | bugün
  • 28 şubat 2018 tarihinde steam platformuna çıkan efsane oyun. başta karakterleri çözerken azıcık zaman geçiyor ama sonradan fazlaca sarıp eğlendiriyor. 4 kişi ile her şeyin kırılabildiği bir dünyada madencilik yaparak görevler tamamlıyorsunuz.
  • dün başlar başlamaz kafa dengi bir arkadaşla tanışıp gecenin 4 buçuğuna kadar oynadığım oyundur efendim. tavsiyem az biraz ilginizi çekiyorsa resimlerine videolarına bakıp bunda bir şey yok ki demeyin.
    ilginç bir şekilde oyun sizi içine çekiyor.
    ne bileyim kazdığın tünelin uçuruma çıkması olsun.
    teee tavandaki madene platform atıp, üstüne çıkıp kazmak olsun.
    sakin sakin kazarken yaratıkların birden saldırması olsun.
    acayip oynatıyor kendini.
  • şuanda steamde ücretsiz haftasonu kapsamında. mutlaka bakın, türkçe de var.

fps türünde dört kişiye kadar coop madencilik yapılan baya keyifli bir oyun.

hep minecrafta keşke doğru düzgün bir aksiyon olsa da uzun süre oynasam derdim. bu oyunda birçok oyundan daha doyurucu bir aksiyon var.

madencilik kısmı zaten iyi. oyun açık dünya değil. bir üssünüz var, orada her işimizi hallediyoruz, görevimizi seçiyoruz ve aracımıza binip görev haritasına yükleme ekranıyla hızlıca geçiyoruz. araçtan inince de madencilik ve aksiyon başlıyor.

50 saat gameplay editi: ölümcül zorluk seviyesi insanı terletiyor valla. baya keyif aldım. insanların neden souls oyunlarını deli gibi oynadıklarını şimdi anladım.
  • şuradan bu keyifli oyunun incelemesi ve oynanışını izleyebilirsiniz.

arkadaşlarla beraber oynandığında harika zamanlar geçirten cüceleri yönelttiğiniz "madencilik" similatörü.
  • aşırı derecede underrated kalmış, uzay madenciliği ve aksiyonu çok güzel harmanlamış bir oyun. benim bile gözümden kaçtığına göre hak ettiği değeri henüz bulamamış bir oyun olduğu kesin. geçtiğimiz hafta sonu steam'de ücretsiz etkinliği varken indirdim. tek başına oynanabiliyor oyun ama asıl olayı online olarak 4 kişilik ekiple oynamak. 1-2 tur oynayıp olayı kaptıktan sonra acayip derecede eğlenceli bi hal alıyor. çevremde oyun oynayan insan kıtlığı olduğundan maalesef dostlarla oynama zevkine erişemiyorum bu tarz oyunları ki birazda şansla rastgele denk gelen bazı takımlarla bile çok keyifli oluyor oyun. akşamları 9 gibi girip oynuyorum bu aralar sardı beni. beraber madenlere akalım diyen varsa beklerim.
  • kendini çok tekrar ettiğini düşündüğüm oyun. güzel ortamlar değişiyor ancak böcek tipleri çok kısıtlı. minion tipli olanlar ise klasik örümcek, bir süre sonra sürekli bir yere git, bir şeyler topla-dön mantığından öteye gitmiyor. haritalar ise klasik elementler üzerinden dizayn edilmiş, oluşturması basit yapılar. zorluk seviyesi arttırarak farklılık yaratmak da pek mümkün değil. aynı böcek gelip 1 yerine 5 vuruyor. çeşitlilik az, tekrara düştükten sonra henüz 9. saatte olmamıza rağmen grupça sıkıldık. ama arada çerezlik girilebilir.