• küçük kardeş bu aralar show tv de yayinlanan kuaförüm sensin yarışmasında takılıyor. yada kayıp bir ikiz kardes vakası olabilir. bu kadar benzerlik bilemiyorum altan..

bahsettiğim kişi saç doktoru berk..
  • devran çağlar'ın şarkısının çalınmasından ayrı, bir kadın yüzünden albümünün kapak posteri sapık ismet'in odasının arkasında görebiliriz. çalan yıllar utansın şarkısı aynı albümden.
  • yine kahkaha attıran video ile geri döndüler. gülmeyen ılık götlüdür amk. lınk
  • boş, küfürlü ve aşırı amatör bir işin mizaha dönüştüğü bi acayip youtube kanalı.

ilkin lokmacı videosuyla tanıdım. başka biri yapsa kim izliyor bu dallamaları der geçerdim ama kendimi gülerken buldum. tüm videoları izledim. absürd muhabbetler, bilinçli bir amatörlük ve bol küfür.. ama eğlendiriyor ve gerçekten tekrar izletiyor. öyle 3-5 değil, yüzbinlerce izleniyor.

böylesine absürd videolar nasıl oluyor da kendisini tekrar tekrar izletiyor, bilhassa reklamcılar için araştırma konusu olabilir.
  • bu nedir yavv
  • efsane bir videoyla dönen, türk toplumunun fotoğrafını çeken pek beğendiğim youtube kanalı. beğenmiyorsanız türk toplumunu gerçekten bilmiyorsunuz demektir. yine müthiş bir parodiye imza atmışlar.

(bkz: ben de bundan keyif alıyorum var mı itirazın)

ayrıca translara ilgi olmasa da konuşması falan aynen böyle olan aşırı komik leş mizah yapan bir arkadaşım var. yer yer videonun metin yazarlığını üstlendiğini düşündüm asgdfhsjgfhdjhfj. standart kız gibi davranırken bana ''sen karrrı mısın'' diyen biridir çünkü asjgfhsjdhfjdd.

erkeksi kadının bayansı annesi kısmından sonra iyice emin oldum ahahahaahahhahahaa.
  • bunların dış çekimlerine bayılıyorum. arabesk, 80ler 90lar istanbulu havasındaki varoş caddeler, iş hanlarındaki pavyonvari ışıklara sahip tabelalar. keşke bu işin eğitimini bir nebze alıp kısa film işine falan girseler.

kendilerini yorum okuma videolarından beri takip ediyorum. youtube daki tartışmasız en komik, en kendine has kanal. vine dan gelen sikiklerin domine ettiği piyasada yerleri çok farklı. bir tataftan işleri büyütsünler istiyorum bir taraftan da amatör ruh giderse tüm samimiyet ve komiklik gider mi acaba diye düşünüyorum. yolları açık olur umarım.
  • bunları kim sikiyo acaba böyle videolar yapıyolar ilginç.
  • ben bu sabah niye uyandım lan dedirten
  • (bkz: beyefendilik arıyorsanız siktirin gidin beyaz show'a burda sikiş var sikiş) tavsiye etmeyenlere gelsin.
hesabın var mı? giriş yap