• bıyıksızlık kavramını geride bıraktığını vurgulamaktan keyif aldığım sözlük yazarı, jack napier.*
  • on yıldır tanıyorum bu adamı, kul yapısı mı allah yapısı mı bilmiyorum ama acayip bir organizma kendisi.

akıllı tasarım gibi duruyor bir yandan, öte taraftan tasarım ve akıllı yan yana bu adama uymuyor.

tanım;

bir seksene seksen beş formülüyle özetlenebilen insan. ilk çarpan boyu ikinci çarpan kiloyu verir. araya da bolca kıl, gülümseme şeysi ve espri serpiştirirseniz kendisinin prototipini yapabilirsiniz.

p.s: değişme canım ciğerim, değişim sana uymuyor.
  • geyik muhabbetini çok özlediğim düşünceli, uykusuz insanıdır. o değilde olum bornovada dandik otobüslerden kalmadı hepsi klimalı oldu. sizin orda durum nedir? 63 de zirve yapma planlarım hala mevcut hahaha baktık olmadı iki kişi alırız iki bira oturur en arkaya serin serin biramızı yudumlarken otobüse binenlerle geyik yaparız.
  • yakında kendisini hac yolunda göreceğimiz yazar..*
  • an itibariyle nickini önce dear the rapist, sonra dear therapist okuduğum yazar. kusuruma bakmasın benim gözlerde hafif bi sıkıntı var.
  • who has the biggest brain'de elime vermiş, ağzıma yüzüme sçmıştır.

biz bunla bu oyunda birbirimizi geçip duruyorduk ben sonra güzel bi puan yaptım (tahminen 2400lerde felan) boş boş konuştum o puanı yapınca "daha fazla ilerlemeyiz burda kalır koydum mu ehehe" tarzında. hayır zannediyorum o arttırsa ben de arttırırım.

neyse sonra dedi geçen hafta bana "haftaya pazara kadar süre ver"
    "al götüne sok süre senin olsun" dedim.

o arada ben puanımı 2700+ yaptım vs.. pazarı pazartesiye bağlayan gece 00.06da facebookta duvarıma yazmış "olm geçtim seni zart zurt"

yaptığı puan 3444.
    üçbindörtyüzkırkdört

normalde "olm saat 12yi geçti pazar bitti" diye mızıklardım da adam 700 puan önüme geçince daha fazla saygısızlık etmeyeyim dedim..

tebrik ederim allahın cezası.. aptal gibi hissediyom kendimi...
  • önümüzdeki hafta izmir halı saha sezon 2 maç 07' zirvesinde kendisinin flashbackleri olacak.
    geçmiş maçlarda nasıl madara oldugu, takım arkadaşlarıyla sorunları
    x factor'un bacak arası crossover çalımlarının hayatının geri kalanına yaptıgı etki falan konu edilecek asflkjas.
    artık ne zaman deer therapist 'i görsem 3444 aklıma geliyor. ziraat kartımın şifresini bile 1905'den 3444 e aldım.
  • yeni nesillere hosgeldin zirvesi izmir ayagi'nda masalarına rapstar yener'i musallat ettiğim için özür dilemek istediğim yazardır kendisi. ayrıca benim gibi kel arkada$ların dikkat etmesi gereken dosttur. **
  • ilk hoşgeldini çakıp karşılayan insandır beni zira önceden biliyormuşum kendisini, çok yabancı biri değilmiş halbuse.
  • en iyi arkadaşım diye söylemiyorum ama en iyi arkadaşımdır kendisi. üniversite hayatımızın başında tanıştık ama bundan daha önce bi karşılaşma hikayemiz varmış. varmış diyorum çünkü bunu tanışmamızdan birkaç ay sonra mükkemmel hafızam sayesinde anayabildik. (evet yalnızca benim hafızam:) zamanında ilk uçuş deneyimimizi yaşarken aynı yerde bulunmuşuz biz meğer. adam bir otobüste benim arka koltuğumda oturuyormuş. hiç tanımıyoruz birbirimizi. ben sonradan o kişinin bu kişi olduğunu anladım. nasıl anladım ben de bilmiyorum gerçekten.

çok ilginç. ama gerçek.

hafıza bu işte.
hesabın var mı? giriş yap