şükela:  tümü | bugün
  • deex exchange; merkezsiz, ülkesiz, internet ortamında sürekli gezici bir borsa olacak, kapatılması, ceza kesilmesi, vergilendirilmesi gibi uygulamalara hiçbir zaman maruz kalmayacak.

deex'in kendi parası da olacak, bu para bitshares 2.0 platformu üzerine kurulu, bu da bir saniyede 100.000 işlem yapabilme kapasitesi anlamına geliyor. ne kadar hızlı olduğunu anlamak için örnek vermek gerekirse ripple bir saniyede 1.500 işlem yapabiliyor.

deex; hızlı, güvenli, merkezsiz, kendi atm'leri olan, kişiye özel blockchain (başka hiç bir borsada yok) sağlam bir para ve borsa olacağını tahmin ediyorum.

binance'nin sunduğu imkanların çok üzerinde bir borsa, bu yüzden orta vadede binance borsasını geçmesi muhtemel. binance'nin kendi parası bir kaç ayda 20$ seviyelerini görmüştü. buna göre deex'in fiyatının nerelere varabileceğini siz düşünün. şuan ico aşamasında bu yüzden fiyatı da çok uygun 0.17 $ seviyesinde.

tabi ki bunlar benim araştırma sonucu bulduklarım ve tahminlerim, yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı mutlaka yapın ona göre kendi kararınız verip, yatırım yapın.

üye olmak için: deex.exchange

referanslı link paylaşanlara kızanları anlamıyorum, sebeplerim:

1) bir sistemde yasak yoksa, o konuda istediğimi yaparım, eğer yasaksa sistem bana cezamı zaten keser bende bunu kabul ederim, eğer rahatsız oluyorsanız, bize kızmak, dilenci demek, hakaret etmek yerine medeni bir şekilde site yönetimine rahatsızlığınızı bildirirsiniz, yönetim sizleri haklı bulursa bu durum yasaklanır, bizi haklı bulursa link vermeye devam ederiz bu kadar basit.

2) ayrıca sizden çıkan bir kuruş para yok, ek bir zaman veya emek harcamıyorsunuz, kısaca referanslı link ile üye olmanın size getirdiği hiçbir eksi durum yok. size kendince bilgi veren, bulduğu sistemi tanıtan, sizi haberdar eden kişinin referansı ile kayıt olarak ufak bir emeğin karşılığı olarak, ufak bir katkıda bulunuyorsunuz, sağladığınız katkıda sizin cebinizden çıkan bir para da değil üstelik, üye olduğunuz sitenin bize verdiği ufak bir bonus. ayrıca siz de üye olduktan sonra kendi referanslı linkinizi paylaşabilirsiniz.
  • kendi coini olan deexcoin'in yakında binance ve kucoin gibi artacağını düşünürsek yakında kazandıracak olan deex borsası.

üye olmak isteyenleri buradan alalım.
  • ülkemize de atm kuracağını söyleyen borsa. üye olmak isteyenleri böyle alalım.
  • 0.17 dolardan satın alabilmek için son iki gün kalan yeni coin. önümüzdeki zamanlarda kaç katına çıkar bekleyip göreceğiz.

üyelik için: https://presale.deex.exchange/?ref=88764

edit: indirimli satışlar şubatın sonuna kadar devam edecekmiş. şuan 0.18 dolar, gün geçtikçe fiyat yükselecek sanırım.

video anlatım:
    https://youtu.be/sy3ksk6-5vo
  • çok sevdiğim ve mantıklı bulduğum bir projeydi biraz araştırdım. bu araştırma sonucu yatırım yapacak arkadaşların bilmesi gereken bazı şeyleri söyleyeyim.

1-) maillere hiç bir şekilde geri dönüş yapılmıyor. sadece telegram grubu var, orada adminler yazıyor ma o adminlerin de profil fotoları yok hiç birisinin

2-) sitelerinin domaini 1 yıllık. domainin süresi, 30.07.2018 tarihinde bitiyor. ekran fotosu da şurada.

telegram grubunda, adminlere neden domainin süresi 1 yıllık dedik. serverimizi taşıyacağız ilerleyen günlerde, o yüzden 1 yıllık aldık filan dediler ama pek inanmak istemedim.

3- www.deex.exchange adlı sitelerinde gösterilen borsalarının ekran görüntüleri, başka bir site olan crypto-bridge adlı site ile aynı. ikisi de bitshares alt yapısını kullandıkları için bu olabilir ama dünyanın tek decentralized borsası iddiasıyla yola çıkan bir ekip için bu kadar atraksiyon fazla gibi geldi.

bu sebeplerden ötürü, yatırım yapmadım. yatırım için borsanın açılmasını bekleyeceğim. açıldığı anda da yumulun, bu proje uçar gider derim.
  • kasa her zaman kazandığı için bu borsa da her zaman kazanacaktır muhtemelen.

reflü davetiyesi: https://presale.deex.exchange/?ref=92109
  • sadece bitcoin'in değil, dünya borsalarının krizde olduğu şu günlerde, en iyi yatırımın kripto paradan ziyade sırtını sağlama alan borsalar olduğunu düşünüyorum. bitcoin düşse bile alımların, satımların hızlandığı şu günlerde en çok kar eden yine borsalardır sanırım. fiyat yüksek olduğunda fiyattan kazanırlar, fiyat düşük olduğunda hareketlerden ötürü sürümden kazanırlar. kısacası bu borsaları kuran adamlar işin kaymağını yiyen balinalar gibiler.
    yakın zamanda(bu yıl içinde) kendini gösterecek olan deex exchange ise diğer borsalardan farklı olarak merkeziyetsiz bir yapıda olmayı hedefliyor. yani devletin kolay kolay engelleyebileceği, hackerların doğrudan saldırabileceği bir nokta olmayacak. tabii bu başı boş olacak anlamına da gelmiyor. ekibi tam zamanlı olarak iş başında olacaktır. sitesinden ekibi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ben detaylıca inceledim ve aynı mantıkta kısa süre önce çıkan kucoin borsasından daha tecrübeli kişilerin olduğunu fark ettim. yani, ekstrem bir şey olmazsa başarılı olacakları neredeyse kesin. yol haritalarına bakıldığında gelecekte avrupa ülkelerine ve hatta türkiye'ye kripto atm kurmak bile istiyorlar.
    kucoin gibi bu borsa da tokenlerini satıyor ve borsa için sermaye toplamaya çalışıyor. büyük ihtimalle bu borsanın tokenleri de pasif gelir tokeni olacak. yani sitede yapılan işlemlerden alınan feelerden düzenli olarak tokeniniz kadar gelir elde edeceksiniz.
    şuan için deex exchange icoda ve kucoin borsasının yaptığı icodan daha ucuza tokenlerini satıyor. tanesi 17 cent. kucoin tokeni olan kcs de 20 cent gibi bir fiyattan satışa sunulmuştu. 15 dolara kadar çıkmıştı. 17 centten aldığınız tokenin kaç kat katlanabileceğini siz hesap edin. ununu eleyip eleğini asmış coinlerden 2-3 kat para kaldırmayı hedefleyeceğinize bu tarz icolarla daha sağlam şekilde para kazanmaya çalışmanız daha mantıklı olacaktır. deex tokeni almak isterseniz referanslı olarak şu linkimden alabilirsiniz.
    https://presale.deex.exchange/?ref=80965
    link tam olarak çıkmazsa elle yazabilirseniz çok mutlu olurum.
    referanslı veya referanssız bu konu ile ilgili her türlü sorunuza da cevap verebilirim. yeşillendirmeniz yeterli.

not: 17 centten satılan icosunun bitmesine 9 saat kaldı. sanırım bir sonraki icolarında fiyat artmış olacak.

edit: projenin scam olduğunu düşünenler varmış ciddi ciddi. ortadaki muğlaklık sadece bir bilgi eksikliğinden kaynaklanmakta. çalışanların likedin profillerinde deex ile ilgili bir şey yazmıyor. ben henüz güncellemediklerini düşünüyorum. deex exchange projesi gayet duyulmuş bir proje. çalışanlardan biri itiraz edip benim bu projeyle alakam yok diyebilirdi. 3-4 aydır neden biri reddetmedi?
  • referanslı link paylaşanlara kızanları anlamayanlara anlatalım kısaca; sizin üç kuruşluk referans dilenciliğiniz yüzünden her yer hiçbir boka yaramayan, sırf referanslı linki verebilmek için birbirinin tekrarı sikindirik analizlerin kasıldığı bir sürü entryle doldu.
    ha ekşi sözlük'te kalite aramak da benim eşekliğim tabi, onu da biliyorum..
  • site bana çok güven vermesede,ilerde ya tutarsa diye 150 dolarlık bir yatırım yaptım.sizde kaybetmeyi göze alacağınız kadar yatırın fazla yatırmayın garantisi yok.çok iyi yorumların yanında olumsuz yorumlarda var.
    illada ufak bir miktarla risk almak isterseniz linki aşağıda

https://presale.deex.exchange/?ref=96851