şükela:  tümü | bugün
  • şaka gibi bir şey. herkese söylemeyin, çok ünlü olursa dava mava açarlar mazallah :(
  • çok çok iyi, tam anlamıyla olması gerektiği gibi bir site.
  • son derece sade pratik, leziz, lokum gibi bir site. muzik dinlemeden yasayamayan insanlar için birebir.
  • sık kullanımının kota aşımına, cehaletimi mazur görün, sebep olup olmadığını merak ettiğim müzik sitesi...
  • ne güzel bir sitedir bu böyle, zamandan ve mekandan bağımsız olarak aynı verimi alarak müzik dinleyebileceğiniz bir site. bayıldım bayıldım, tek kelimeyle muhteşem. aman nazar değmesin söylemeye de korkuyorum çok talep olur da keşfedilirse kapatırlar mı diye? ama maksat vatandaş müziğe doysun, müziksiz kalmasın. bu hizmetten herkes yararlansın.
  • basina bir hal gelmesinden deli gibi korktugum nefis site . her gecen gün daha iyi oluyor , saka gibi.
  • mp3'un, wmp'in, winamp'in sonu..
    (bkz: muhtesem)
  • arada bir albümü açmaz, sizi radyosuna bağlar bu site ama yine de, radyodan da olsa istediğiniz şarkıyı dinleme imkanı verir.
    kendi albüm, şarkı listelerinizi oluşturmanıza ve bunları gönderip diğer üyeleriyle paylaşmanıza olanak sağlar.
    müzisyenlerin fanı olmanıza da imkan sağlarken onlara yorum da yazabilirsiniz.
    tam kimse rahatsız etmiyor, müziğimi dinliyorum derken üye profillerini büyütüp arkadaş ekleme fesilitesi de yaptılar, arada bir tanımadıklarımdan talep geliyor falan filan ama bunun da önüne geçemek mümkünmüş.
    site en çok dinlediğiniz müzik türlerini oranlayıp listelerken, favori albüm ve sanatçıların da listesini kendiniz yapabiliyorsunuz.
    yine farklı ülkelerdeki hit listelerine ulaşabileceğiniz gibi başkalarının kendi hit albümlerini de dinleyebilirsiniz.
    albümdeki şarkıları da ister sırayla ister karışık dinleyebildiğiniz gibi dinlediğiniz müzisyene benzer müzisyenleri de sıralıyor efendim site.
    siteye herkesin ulaşabileceği şarkılar ekleyebilirken yine sadece kendinizin dinleyebileceği özel müzik listeleri de oluşturabilirsiniz.
    (daha fazla devam edemeyeceğim, zira bu site şaka gibi, her an kapanabilir diye korkuyorum)