• ses kalitesi olarak bariz şekilde deezer önde
  • yabancı müzik listelerinin fazlalığı ve ses kalitesi açısından deezer önde duruyor. ayrıca fiyat olarak sportify'in yapmış olduğu son fiyat artışından sonra deezer oldukça avantajlı.

edit: deezer'ın flow özelliğinden bahsetmeyi unutmuşuz. gerçekten belirli minvalde bir müzik keşfi için fevkalade bir özellik.
  • bir de deezer deneyeyim,madem 3 aylığı 0.99 tl'mis. yakinda karsilastirma imkanimin olacağı versus.
  • deezer'ın ses kalitesinin daha iyi olduğu bilinen gerçekler arasındadır ama spotify daha ucuz.
  • deezer mobilde ses dengeleyici sunmuyor bu yüzden spotify'a göre ses daha yüksek oluyor kalite hakkında yanılgı bundan kaynaklanıyor bence yoksa ikisi de 320 kbps ne fark olacak sanki. ayrıca deezer'dan soğutan başka bir nokta flow ve daha yeni(!) sunulan şarkı miksi seçeneklerinin berbat olması. mesela eliza shadad daydreaming şarkısının miksini başlatıyorum ben fero ve ezhel denen zibidileri öneriyor ki asla dinlemedim ve aramadım!

ucuz etin yahnisi yavan olur...
  • senelerdir spotify kullanmama karşın deezer ı bugün indirdim. çünkü spotify ın engellediğim sanatçıları önüme getirip getirip durmasından sıkılmıştım ve yeni şeyler keşfetmekte bu yüzden zorlanıyordum. arşiv olarak çok fark göremedim ve arşiv olarak çok fark olmadığı sürece deezer spotifydan kat kat iyiymiş. üstüne bir de şarkı sözlerini görebiliyorsunuz.
  • deeer windows uygulamasında kapatınca susmuyor :d?
  • deezerda daha az müzik var spotfy müzik arşiv konusunda açık ara önde
  • ıki aplikasyonunda 320 kpbs mp3 sistemini kullanirken nasil oluyorda birinin ses kalitesi oburunden yuksek oldugunu anlayamadigim karsilastirma
  • spotify eskisi gibi değil, haftalık keşifte dinlediğim müziklerle alakasız bir sürü önerisi var. yeni müzik keşfetmek imkansız gibi. her yer auto tune rap müzik dolu, başka bir yerde yeni şarkı keşfetmedikçe aynı şarkılar dönüp duruyor. deezer flow özelliği çok iyi. şuanda 3 ay deneme süresindeyim.
hesabın var mı? giriş yap