şükela:  tümü | bugün
 • deezer serverlarindan istediginiz muzigi cekebildiginiz program.
  album kapagi ve bilgisini de otomatik olarak ekliyor 320kbps kalitesinde mp3 olarak kaydediyor daha ne olsun.
 • bir almanın kodladığı, ikinci bir almanın da tasarımını yaptığı çok şükela program. localhost üzerinden web server olarak çalışıyor.
 • spotify'dan müzik indirmekle (ki direk spotify'dan müzik indirmek halen de söz konusu değil-ya da bildiğim bir yolu yok (bkz: #63919918)) deezloader aracılığı ile deezer'dan müzik indirmek arasında gram fark yok. dolayısıyla müzik indirirken ses kalitesini düşünmenize gerek yok. birkaç müziğin orijinal kaydı ile bu program vesilesiyle indirdiğim müzik arasında fark bulamadım. işi flac versiyonları kurcalayacak kadar ileri götürmüyorsanız, deezloader kalite bakımından en ideal program.

  kurulumu, açılışı, kullanımı hakkında bilgi de vereyim tam olsun:

  indirmek için reddit konusu: https://www.reddit.com/…_alternative_download_link/

  zip dosyasını indirdikten sonra dosyaları bir klasöre aktarıp start.bat dosyasını açıyoruz. bu komutlar, deezloader'ı localhostunuzdan açacaktır.

  search kutusuna müziğin ismini yazın, listeden müziğinizi bulun ve yanındaki indirme butonuna tıklayın. indirilen müzikleri ise 'downloads' kısmından takip edin. müzikleri, dosyaları attığınız klasörün içerisindeki 'mp3' adlı klasöre atacaktır. kolay gele.

  edit: türkçe karakter kullanmayın, şarkı olmasına rağmen bulamıyor. türkçe karakter kullanmadan deneyin 'kapanış>kapanis' gibi, veya türkçe karakterin başladığı kısma kadar/ türkçe karakter içermeyen bir kelimeyi aratın 'kapanış>kapan' gibisinden.