şükela:  tümü | bugün
389 entry daha
  • 3 gündür para iademi yapmayan arayınca açmayan oluşum.

not: ürünü internetten resmi sitesi üzerinden sipariş vermiştim kargo takipte 1 hafta boyunca hazırlanıyor gözükmesinden dolayı iade ettim ama paramı hala vermediler.

edit: 3 kere aradım üçünde de 7-8 dk sonra yanıt verildi. ilk iki aramamda işlemleri kontrol ediyorum kısa bir süre hatta bekler misiniz denildi ve bir süre sonra ekranda arama sonlandırıldı yazdı (2 kere yüzüme kapatıldı) inatla üçüncü aramamı yaptım. yine uzun bir bekleyişin ardından cevap verildi ve bana verilen tarihten 4 gün önce aramış olmama rağmen bir sonraki haftaya ödeme yapılacağını söyledi. (pazartesi günü aramıştım, bana salı veya perşembe günü paramı iade edeceklerini söylemişlerdi. bugün perşembe ve haftaya ödeceğiz diyorlar) iban bilgisi sordu (sanki 4 gün önce iban bilgilerimi almamışlar gibi) sonra iban bilgilerimi verdiğim tarihi söyledikten sonra ibanımı kendisi söyledi. iki tane rakamını yanlış söyledi düzelttim (muhtemelen bilinçli olarak yanlış söyledi) ısrarla söylenen tarihte paramı ödemediklerini kabul etmedi ve işlemin haftaya yapılacağını söyledi. özetle güvenilmez bir firmadır kendileri.