• akil tutulmasindan muzdarip turkiye adli muz cumhuriyetinde bos islerle mesgul polisin son gunlerde sokakta avina ciktigi hero yazili t`shirtleri ureten ancak artik satistan kaldirmis olan firma.

sahibi ise akp`li bir is adami( zeki cemal ozen), ironiye bak!
  • bilenin bilmeyenin gerekli gereksiz kullandigi bir ifadedir. de facto ile de jure farkini ve anlamlarini ogrenin.
  • internet sitesinden 2 farklı sepette 6 parça giysi aldım. bir sepeti 3 parça ürün ertesi gun kargolandi gelen ürünlerden bir parçasının bedeni küçük geldi, ücretsiz değişim garantisi olduğu için bir beden büyüğüyle değiştirmek istedim ama ürün mağazalarında yok. neyse birine hediye ederim dedim bu arada diğer sepetteki 3 ürün 9 gün geçti hala hazırlanıyor. aradım geçiş surecindeyiz kusura bakmayın hemen acil kaydı açıyorum öncelikli göndereceğiz dendı üstünden 2 gün daha geçti tık yok. sipariş verecekseniz iki kere değil 5 kere düşünün.
  • ciddi bir kurumsal kimlik problemi yaşayan şirket. istanbul-ümraniye canpark avm'deki mağazasına uzaktan bakınca kuyumcu dükkanı zannedersiniz. mağazanın üstündeki levhasının rengi de kendi kurumsal rengiyle alakasız altın rengi gibi. hiç bi yerde lacivert yok. google'a yazdım, yeşil ve lacivert olarak çıktı karşıma. sitesine girdim sadece lacivert var. gökkuşağı amk.
  • 6 gün önce verdiğim siparişi hala hazırlanıyor olarak gösteren firma, uzak durun.

siparişi iptal edicem ama o seçenekte yok.
  • koton markasının artık bedenime küçük gelmesi sebebi ile, bir kaç gün önce mecburen tercih ettiğim giyim markası.
    iki adet pantolon aldım, daha önce başka ufak tefek şeyler almıştım ama. fena değil diyebilirim. bakalım şimdi deneyeceğiz ve göreceğiz.
  • lcw'de bunlar gibi olsa ne iyi olur. adamlar hakkaten güzel ürünler yapıyorlar.
  • sitesinden şimdiye kadar 10 kereden fazla alışveriş yaptığım,hiç sorun yaşamadığım marka.mağazasına bakarsam alıcak pek bir ürün olmuyo.almak isteyenlere sitesini tavsiye ederim.%10luk kısmı pahalı markalarla yarışır seviyededir ama onları bulabilmeniz gerekir
  • müşteriye verdiği değer sıfır olan marka. almış olduğumuz pantolonun daha ilk yıkamada solmasıyla elimizdeki fişlerle soluğu mağazada aldık, aldığımız cevap satış tarihinden 30 gün sonra getirilen ürünlere işlem yapamıyoruz. sebep ne diye sorduğumuzda aldığımız cevap “şirket politikası”.
    buna karşılık benim politikamsa bir daha asla bu markanın mağazalarından alış veriş yapmamak ve yapacak bütün eş dostu engellemek oldu. sizlere tavsiyem bir ürünü bedava da verseler müşterisine değer vermeyen bu markanın hiç bir ürününü almayın.
  • aldığı pantolonu 30 gün sonra yıkayıp soldu diye şikayet eden pis insanları görmemizi sağlayan marka. 30 günü ne kadar geçtiği de meçhul.

şu insanlardan gına geldi artık. şikayetinde kendi pisliğini, kötü niyetini ortaya çıkardığından haberi bile yok.
hesabın var mı? giriş yap