şükela:  tümü | bugün
  • enteresan tiplerdir 20 tl pantolon,15 tl kazak,50 tl monta para verir ama gider 7 bin tl iphone x ‘e bayılmakta tereddüt etmez.
    çünkü artık telefon statü simgesidir onun için.
  • saçma sapan başlıkların sonuncusu. bi bitmediniz amına koyim.

oğlum bak. her insanın değişik zevkleri vardır. kimi sinemaya bayılır parayı oraya gömer. kimi modayı takip edip parayı oraya gömer benim gibi. telefonda da hala yıllardır aynısını kullanır. kimisi de teknoloji aşığıdır tüm parayı oraya gömer giyime önem vemez.

takmışsınız statü statü. tek derdiniz fakir adamların sizin kullandığınız telefonu kullanınca kıskançlıktan kendinizi sikmeniz amına koyim. acıyorum size valla.

edit: sizin tek derdiniz ben kullanıyorsam fakirler kullanmasın yoksa kendimi özel hissedemem diye düşünmek.

statü derdi olan kim bir daha düşün şimdi.
  • oooo duyarcı bir dalya rock damlamış hemen.
    üstteki entry sahibi söyleyeceklerini küfürsüz söyleyemeyecek moronlardan biri.
  • defactodan bi haber fiyatlar konusunda ama olsun yazmayı bilmesi de bi basarı
  • birincisi, derdini seveyim.

ikincisi, bundan kime ne? ister günde bir öğün yemek yer veya hiç yemez ama iphone x kullanır.
    bu gibi durumlara insan neden sitem eder, bunu da hiç anlayamıyorum.
  • fakirlik değildir. onurlu bir duruştur. var olsunlar.
  • bir stereotip ornegidir. dese ki, "x lira maas alip bidi bidi", eyvallah. isterse adam harvey nichols giyinir, 3310 kullanir.
  • telefonda markaya önem veren fakat giyimde markaya önem vermeyen kişidir. her şeyi sınıflara ayırıp insanları da o sınıflara yerleştiren insanlar tarafından garipsenirler. bu sınıfçı karakterlere 'sanane amk' deme hakları saklıdır, helali hoş olsundur.
  • 1,5 porsiyon adana söyleyip,yanında bol klorlu çeşme suyu içmek gibi tutarsız bir davranış biçimi.