• çok şirin diye sevilir, çok geveze diye eleştirilirdi.

fazla vakti olmadığından gülebileceği her şeye gülme, söyleyebileceği her şeyi söyleme arzusundaymış meğer...

nur içinde yatsın...
  • öldüğüne inanamadığım sempatik insan. şubat ayında çok sevdiğim yakınlarımı kaybettiğim* için bu ay hep diken üstünde geçer. bir aksilik çıkmadan şubat'ı çıkarsam diye düşünürken onun vefatı acılarımı tazeledi. minicik oğlu hep bir yanı kırık yaşayacak. sevdiklerine sabırlar diliyorum.
  • mekanının cennet olmasını istediğim tatlı kızdır. enerjisini her ekranda gördüğümde ben de onun gibi olmak isterdim hep.

ama ölümünün arkasından daha sebebi bile ortaya çıkmamışken hemen alkole bağlayacak kadar sığ haberciliğin yapıldığı samanyolu haber sitesi, allah sizi bildiği gibi yapsın.
  • her gün saat 4'te uyanan bünyeme sabah 11'de anne tarafından defne'nin ölüm haberinin verilmesi ne kadar boktan bir duyguymuş. kendisini tanımazdım, programlarını izlemezdim lakin kendimi o kadar kötü hissettim ki. ölümü yakıştıramadım aslında defne'ye, bu kadar hayat dolu bir insan bu kadar genç ölmemeliydi. aslında içime düşen korkunun nedeni ölümün hep bize yakın olduğunu tekrar hatırlamaktı ya neyse. ruhu şad olsun..
  • ölümüyle sihirli annem dizisinin tekrarlarını buğulu gözlerle izlememize sebep olan kişi... pozitif enerjisi ekranlardan taşıp salonlarımıza dolan bir insandı, mekanı cennet olsun...
  • ?"hayat doluydu." işte bizi en çok üzen nokta bu. zannediyoruz ki ne kadar yaşam doluysa ölüme de o kadar uzak. ama hayat adil değil malesef.
  • bu çıtıpıtı hanımı, benim için çok ama çok değerli olan birine benzettiğimden midir nedir, hep sevmişimdir. hatta televizyonda falan denk geldiğimde bir müddet oturur izlerdim. yanyana gelip iki kelime bile konuşmadığım bir insanın ölümüne ancak bu kadar üzülebilirdim.
  • böyle neşeli hayatın tadını cıkaran , etrafa mutluluk sacan insanlar neden erken ölür ki?
    umarım gittiği yerde de en az bu kadar neşeli olur.
  • sanırım birçok kişi defne j.foster da öldüyse herkes ölür demek ki diye düşünmüştür.hayat doluydu görünen kısmıyla.içini bilmez tabi kimse.yavrusuna doyamadan gitti ona üzüldüm en çok.rabbim mekanını cennet eylesin.
  • tanrı sevdiği kullarını yanına erken alırmış derler ya,defne de dünyaya gülen gözleriyle,kahkahalarıyla bir ceee-eeeeee yapıp gitti işte...

mekanı cennet,ruhu huzurlu olsun...
hesabın var mı? giriş yap