• iğrenç mimikleri , bozuk türkçesi ile "...keşke hiç olmasan defne abla..." dedirten spiker hatun . " toplum zararlısı", "içimi tiksindirdi" gibi naçizane tamlamaları dilimize kazandırmasıyla meşhur olmuştur kendileri . hemen akabinde de hepimizin nefretini kazanmıştır . ayrıca haber sunarken söyledikleriyle, karşısındaki insanın suçluluğu kanıtlanmamış olmasına rağmen , o kişiyi suçlu ilan eden. o kişilerle ilgili ağır sözler söyleyerek; hem konuklarını hemde toplumu gaza getiren ; haber sunmayı bıraksa herkes için daha hayırlı olacak diye düşündüğüm yeni provakatörümüz. reha muhtarın dişi versiyonu.
  • güzellik yarışmasından gelip sunuculuğa terfi edenlerden..bi ara kanser geçirdi soora tedavi olup geri döndü ekranlara...konuşması,ses tonu ,vurguları bi felaket!
  • uzun yıllar önce türkiye güzeli seçilen,şarkıcılık deneyimlerinden sonra kendini tv'ye atan ve dünya otoriteleri tarafından türkiye'nin en iyi anchorwoman'ı seçilen kişi.
  • haberlerin yayınlanmasına az kala anca stüdyolara gelen agresif, konuşulması güç eski (artık çirkin midir değildir bilinmemektedir) güzellerden.ayrıca ailecek güzellik yarışmasına katılmaları durumunda birinci olmaları kesindir.