• canlı yayında bağlandıkları, üzerinde "bilal lütfiye'yi seviyo" yazan duvarın önündeki gence, "inkar etmeyin lütfen, duvarı görünce biz bile anlıyoruz burdan orda satanist ayin yapıldığını" diyebilen bir insan.

yetiş ya lütfiye, yetiş ya bilal.
  • narsisistik kişilik yapısına sahip olduğunu tahmin ettiğim kadın. cok fazla ben merkezci. konuşmaları ve paylaşımları hep kendisiyle ilgili. sohbet programlarına çıkan diğer insanlar kendi hayat hikayelerine paralel olarak asıl yaptıkları işlerden konuşuyorlar. bu kadını ne zaman dinlesem kendisi ve kendi kişisel gelişiminden başka birşey söylemiyor. çünkü gerçekten profesyonel olarak çok iyi yaptığı bir iş yok. eğitimli ve yetenekli olmasına rağmen hep little little into the middle yapmış.

hep söylediği birşey var. küçüklüğümden beri sahnede olmayı seviyorum diyor. ama sahnede ne yapmak istediği belli değil. herkes ona baksın da ne yaparsa yapsın gibi. camdaki kız dizisindeki cana rolünü bile, saatlerce ekran başında kendi rolünü beklemek istemediği için kabul etmemiş. yani katkıda bulunduğu yapımın bütün hali, çalışma arkadaşlarının performansı kendisini pek ilgilendirmiyor. diziyi sadece kendisini görmek için seyrediyor.
    eğer gerçekten narsisistik kişilik yapısında ise birlikte çalışması çok zor bir insan olsa gerek.
  • sosyal medyada aldatıldı diye duyar kasılan kişi. lan bu kadın 2 çocuğunun babasını işinde battı diye aldatmamış mıydı?
  • bu ülkede güzelsen ve ekstra saçmalamıyorsan milletin gözünde ilber ortaylı seviyesine çıkarsın.

yazık lan bu ülkeye.

defne samyeli benim gözümde o kadar yaşına rağmen ergen gibi kafasını dış görünüşe takmış bir kadındır.
  • sözlük yazarlarindan istegim, kendisi hakkindaki dedikodular ile ilgili daha fazla konusmamalaridir zira eksisozluk gercekten gundemi belirliyor sosyal medyada. bakın bunlar sadece dedikodu ve bu kadın da bu dedikodunun sadece bir tarafı. yapmayın etmeyin, çolugu çocugu var kadinin. çocugu su an yazdiklarimizi okuyor bile olabilir, yapmayin. bir insanin namusundan, haysiyetinden ve onurundan daha onemli bir sey yok. yapmayin.
  • niye bu amına koduğumun sözlüğünde bilgiler artık özel mesaj yoluyla iletiliyor? yeşilinizi, bilgi aktarım yolunuzu sikeyim. merak ediyorsan az oku öğren. yarak kürek şuraya yeşillendirin yeşillendirin yazıp editle 135486516521 kere aynı espriyi kasmanın alemi ne amk? hakkında yazılanları adam akıllı okuyup, ana mevzuyu kavrayamamak için gerizekalı olmak gerekir.
  • her yıl bu zamanlar cocukluk arkadaşlarımızla yaptığımız geleneksel kahvaltı sırasında kendisini anarız. hey heeyy...
    2010 yılındaki kahvaltıyı bebekteki eski happily ever after'da yapmıştık, hatırlayanlar bilir hafta sonu rezervasyonsuz kahvaltıda yer bulamayacağınız bir mekandı. denize bakan balkondaki masamızda kahvaltımız ve rezervasyonumuz henüz bitmemişken bu kadıncaz ve hormonlu iki kızı mekana giriş yaptı, kendisi çalışana eliyle bizim masayı işaret etti. ortadaki masaya oturup gergin şekilde beklerken yanlarına bir çalışan daha geldi. sanırım çalışan işletme ve nezaket kurallarından bahsetti ki sesler yükseldi. bu defa müdür olduğunu tahmin ettiğimiz bi adam geldi, çalışanı elinde hesapla bizim masaya gönderdi. masada herkes önce birbirine baktı. kimse hesap istedi mi ki diye! kısaca kalkın deniyordu yani. aramızda bebekte oturan ve mekana sık takılan arkadaşımız; rezillik çıkaracağını, gazeteleri çağıracağını filan söyleyince müdür bu defa bizim yanımıza geldi ve bi yanlış anlaşma oldu ama defne hanıma da telefonda söz verilmiş, lütfen kalkın dedi!!! şaka gibi bi fotoğrafın içindeydik. mekanın müdavimi arkadaşı zorla ikna ederek kalktık masadan. defne bize bakarak güldü ve kendisiyle birlikte ayakta bekleyen çalışana bişeyler söyledi.
    benim için o fotoğrafta kalmış bi insan kendisi. o kadar çiğ, o kadar şöhreti ve cv sini hazmedememiş. ha cv si artık 'sesi olmadığı halde uzun bacakları sayesinde seçkin gece klüplerinde şarkı söyleyen biri' kadar ama olsun. cem yılmaz sayesinde ücret artırmış, yakışır.
    benim için o ana kadar bundan fazlasıydı. rezervasyon saati dolmadığı halde müşterisini, hatırlı ve ünlü müşterileri için kovalayan mekana ise bi daha gitmedik. kapandı zaten, yerine şeyma subaşı mekan açtı. bu da bi çeşit allahından bulma değil mi?
  • kadir gecesinden ziyade recep ayında doğduğunu tahmin ettiğim kadın.
  • bi avamlik var kadinda,bogazici mezunu ol git barlarda sarki soyle.kariyer planlamasinda bir
    yanlislik var.
  • armağan çağlayan'ın programına konuk olduğu bölümü izlemedim.
hesabın var mı? giriş yap