şükela:  tümü | bugün
 • değerli bağlantılarım,

  son günlerde giderek artan bir şekilde linkedin'de bu tür hitaplar görüyor ama ses çıkaramıyorsanız sizi çok anladığımı belirtmek istiyorum. onca yıllık profesyonelim, ilk defa bir hitaptan bu denli offended oluyorum. sensin lan bağlantı, diye söyleniyor, sonra o berbat türkçeyle (hiç şaşırtmadı şimdiye dek) yazılmış iş isteklerinizi okuyorum.
  kimse de size iş vermiyor değil mi? zaten iş bulacak kadar yetenekli olsanız yüzlerce kişinin önünde iş istiyorum demezdiniz.
  ama hayat işte, kimisi linkedin'de hiç inspirational quote filan paylaşmadan terfi üstüne terfi alıyor, kimisi de sizin gibi her gün işle ilgili motivasyon siksokları paylaşmasına rağmen kendini iş ararken buluyor, değil mi?

  2 comments:
  congrats!
  great!
 • linkedin'de gördüğüm, hayatımda karşılaştığım en itici hitap şekli. tabi bu hitap şekli de linkedin'de birini arkadaş olarak eklemenize yarayan "bağlantı kur" komutundan geliyor.

  anlamadığım konu ise sosyal medya profil ağınızda bulunan kişilerin ünvanlarının siteye göre değişmesi. facebook'ta arkadaş, linkedin'de bağlantı, twitter'da takipçi.