şükela:  tümü | bugün
 • ilk genclik yillarinim mustesna tatil beldesi. tekirdaga uzakligi 6 kilometre olup yazlik evler, bungalovlar ve cadir kurmak icin kamp yerlerinden olu$ur (du).
 • yazlığımızın bulunduğu,geceleri piyasa yapılan bir caddesi olan,nedense pek sevmediğim,ama bu sene ilk defa ayrılırken üzüldüğüm deniz kenarında küçük bir yer
 • tuzla'da balıkçıların kayıklarını bıraktığı ve genelde tuzla gençliğinin geceleri içmek için tercih ettiği mekân.
 • tekirdağ da kışın öğrencilerin yazın yazlıkçıların ikamet ettiği, tam karşısında trakya üniversitesi ziraat fakültesi olan mahalle.günümüzde bungalov ve kamp mekanlarından eser kalmamıştır.silme yazlık ev doludur.evlerde oturan öğrenciler kışın ısınmak için maymuna dönerler.
 • idari yapıya göre tekirdağ'ın bir mahallesi olan yer. son bir kaç yıla kadar sadece yazlık amaçlı küçük bahçeli- küçük villalar (ki bu villalar kışın ziraat fakültesi öğrencilerine kiralanır) şeklinde yapılaşma görüldüyse de son bir kaç yıldır daha geniş bahçeler içinde yaz-kış kullanıma yönelik villalar veya 3 katlı apartman bloklarından oluşan siteler şeklinde yapılaşma da sözkonusudur. kumbağ'ınkiyle mukayese bile kaldıramayacak kadar küçük bir çamlığı vardır. tekirdağ - kent merkezine tam uzaklığı 9 km'dir, belediye otobüsleri ile minibüsler işler buraya. tekirdağ maxi olarak anılan maxi plus ve trakya üniversitesi tekirdağ ziraat fakültesi bu mahallededir.
  adı bir zamanlar çamlığın oralarda bir yerlerde olan buğday öğütmeye yarayan yel değirmenlerinden gelir.
 • en son gidisimde sok oldugum kafe patlamasi yasamak uzre olan tekirdag universiteli gencliginin sefasını surdurdugu yazlık mekan
 • tekirdağ'ın standart belediye hizmetlerinden yeni yeni yararlanan mahallesi.
  şöyle ki, geçen seneye kadar evimizin bulunduğu toprak sokak geçen sene yapılan asfalt çalışmasıyla normal bir sokak halini aldı. belki bu uğurda kökleri asfalt altında kalan onlarca ağaç telef oldu ama gene de hizmet gözardı edilemez.
  devamını beklemiyoruz.
 • internete girip insanlara mesaj atan şelaleleriyle meşhur bir yer. ben ilk kez burası sayesinde bir doğal oluşumla sohbet etme fırsatı yakaladım. insanın başta inanası gelmiyor ama açıp okuyunca mesajın bir şelaleden geldiğini kesinlikle anlıyorsunuz. mümkünse artık diğer doğal oluşumlar da internet kullanmayı öğrenmeli ve sağa sola mail/mesaj atmalılardır. ben şahsen pamukkale'den, kızıl ırmak'tan, obruklardan yaylalardan mesaj almayı heycanla bekliyorum. canlarım benim.

  "değirmenaltı şelaleleri" sent you a message on facebook.

  aynı şekilde çorumlular derneğine de, çorumlu olmamama rağmen ilgi gösterip her gün mail gönderdikleri için, teşekürü bir borç biliyorum.
 • tekirdağ'ın bağımlılık yaratan güzel beldesi. gün batımında sahil keyfinin bir başka olduğu yer.
 • konya ilinin, hüyük ilçesi'ne bağlı bir köydür. organik çileğin başkenti olmuştur, kimsenin haberi yoktur. ayrıca beyşehir gölüne 10 km uzaklıktadır.