• 7 yıldır ankara'da ve istanbul'da mecideyeköy, bakırköy, kadıköy de hizmet veren eğitim kurumlarıdır. 8 kasım 2008 smmm staja başlama sınavında toplam 120 soruda; 83 soru bire bir, 14 soru benzer toplam 97 soru tutturmayı başarmıştır.
    (bkz: smmm staj baslangic sinavi)
    (bkz: smmm yeterlilik sınavı)
  • smmm yeterlilik sınavına hazırlık ders kitaplarında onlarca yazım ve işlem hatası olan kurumumsu.

doğru düzgün başka kaynak olmadığından mecburen yeterlilik sınavı için deha'nın kitaplarından aldım. staja başlama sınavına hazırlık kitaplarını da görmüş biri olarak, yeterlilik kitaplarında çıkan zibilyon tane hataya hiç şaşırmadım. kitaplar işlem ve yazım hatası kaynıyor. her sene basım yeniliyorlar, sanırsın düzeltme yapıyorlar ama adamların umru değil. nasıl olsa tekelleşmişler bir kez, daha iyisini yapmak gibi bir motivasyonları yok. maliyet muhasebesi kitabında konu nerede bitip nerede başlıyor anlaşılmıyor. zaten konular karışık, bir de deha'nın yanlış yapma ihtimalini gözeterek çalışıyorsun. vergi ise tam skandal. adam almış vuk'u, olduğu gibi basmış. insan bir özetler, bir yöntem gösterir.

ismmmo'nun artık bu olaya bir el atıp kendi eğitim ve kaynaklarını revize etmesi gerekiyor. etsin ki bu şark kurnazlarına kalmasın piyasa.
  • vallahi burada bazı entryler var ki kendileri yazdırdıkları çok belli oluyo. 30 kişilik sınıfa 60 kişi tıkıştır, sınıflar uzun yol otobüsleri gibi leş koksun kalabalıktan, 60 kişilik sınıfın en az yarısı köpek gibi çalışırken sadece 6 kişi kazansın.

parasına değmez bir kurumdur, tekel oldukları için adı var sadece. tıkış tıkış doldurdukları sınıflar aklıma geldikçe midem bulanıyor haala.
  • hazirandaki smmm yeterlilik sinavi icin, namini sohretini duyup izmitten gittigimiz kurs. gordugum kadari ile hocalari gayet basarili ve ozellikle kartal dehada bir hocasi var ki sirf onun icin dehaya gidilir, efsane olur o adam.

staja hazirlik sinavinda ki basari oranlari umarim yeterlilikte de gecerli olur. *
  • bünyesinde görüp göreceğiniz en iyi maliyet muhasebesihocası olan ilker çakmak geçirdiği kalp krizi sebebi ile hayatını kaybetmiştir. yapma be baba!

az emeği olmadı, çok üzgünüm be sözlük.
  • bünyesinde, görüp görebileceğiniz en iyi maliyet muhasebesi hocası olan süper beşiktaşlı ilker çakmak'ı barındıran eğitim kurumu.sırf espiri anlayışı için bile dersi alınabilir.

- nerden geldi hocam
    - soruda var baba

(bkz: amelelik)
  • hem staj başlatmada hemde yeterlilikte gereken özeni gösteren kurum hocaları arkadaş gibi sizi sınava gireceğiniz yerde kapıda standı kurarlar başka kurumlar onlara imrensede smmm de bir numaradır
  • 10 mart 2012 smmm sinavinda 91 bire bir 18 benzer toplamda 109 soru tutturmayi basari zanneden egitim kurumu. 120 soru cikan bir sinavda hadi 19 soruyu gectim 81 soruyu sayilarina kadar nasil tutturduklari ise ayri bir muamma. sonra da basarili olduklarini iddia ediyorlar. insanin ister istemez midesi bulaniyor. hele ki can egrisi olan bir sinavda dehaya gitmeyenlerin hic bir sansi kalmiyor.
  • ilgiden komple bozulmuş .. bunlardan yaprak test çözümü almak falan bir olay başkasına verirsin diye zorla aliyorsun.. denemelerden 2 tane alıp çözemiyorsun her şeyin kaydı tutuluyor... hatta bazı hocalar kitapcık testlerinin çözümünü dahi vermiyor hoş verseler ne yazıcak her testte en az bir tane yanlış cevap çıkıyor.

şansınız varsa iyi hocalara düşerseniz kazanırsınız.. zaten neredeyse tüm şubelerin hocaları aynı. sonuç olarak bence çok bozmuş.

şimdi atıyorum 100.000 soru var dağarcıklarında bundan 110 u tutuyor e tutsun bi zahmet.
  • kurumun ankara'daki, ataç-1 sokaktaki binasının çatısı baz istasyonu dolu ve bu durumdan öğrencilerin haberi bile yok. çünkü aşağıdan bakınca görünmediği için adamlar yani yöneticiler kanser karşılığında sağlıklarını sattıklarını saklama hakkını kendilerinde buluyorlar. ama ne kadar saklarlarsa saklasınlar, vericiler etrafındaki diger apartmanların çatısından çok net görülebiliyor. yetkililerle konuşmaya çalıştığımızda "bişey olmaz yaaa" diyerek aldıkları paraya ne kadar düşkün olduklarını gösterdiler. en azından öğrencilere durumu açıklasalar ve onlar bilerek gelse. öğrenci kanser olacak, ne olduğunu bile anlamayacak. dahası yan binanın alt katı kanser savaş derneği ve onların da orada baz istasyonu olduğundan haberi yok. bence tanıdıklarınızı asla göndermeyin.
hesabın var mı? giriş yap