şükela:  tümü | bugün soru sor
 • macin 80.dakikasina kadar uefanin dandik yayinindan mac izlemenin bedeli 9$. yolda son 10 dakika boyunca yaptigim canli baglantinin bedeli 20$. okula girdigim anda gelen golle amerikalilarin saskin bakislari arasinda deividin goremedigim, ama tariflere inanip kendinden gecmenin zevki paha bicilmez. sadece chelseaye degil champions league de attigi her golu jenerik olan deividin golu. telefonu kapatirken gelen ses: "de souzaaaaa deiiiviiiddddd!!! tesekkurler 12 numara" sanirim her seye bedel.
 • 27 şubat 2009'da, yani atıldıktan yaklaşık 11 ay sonra hatırlanması ironiktir.

  süper goldür o ayrı.
 • atıldığında portakal ağacında vitamin olanların şimdi inga ingaa diye ağlamakta olduğu goldür.

  galatasaray ın bordeaux galibiyeti sonrası bu golü hatırlayanlar için ajdar dan geliyor (bkz: biraz geç kalmadın mı)
 • deivid golu attigi zaman demistim ki topu hemen onune alip gol atan herhalde tek bu adam vardir. 26 subat 2009 galatasaray bordeaux macinda gordum ki kewell'da ayni seyleri yapabiliyor. iki sezon ustuste hagi gittiginden beri boyle goller seyredememistik. deivid'e de kewell'a da tesekkurler.
 • golün heyecanından dolayı emre tilev'in sesine pek fazla kulak asmamıştım, ama sonradan izlediğimde hakikaten ayakta durasım geldi.

  ''maldonado, deivid, kaleye şuuuuut, goohohohohohoholll, allah'ım gole baak, yok böyle gol, avrupa sahalarında, şapka da çıkartın, önünden eğilin, ayakta da durun, selam da verin, deivid, deivid, deivid, deivid, müthhhiş, müthhhhiş..''

  bir insan böyle garip bir şekilde 'müthiş' diyorsa, hakikaten güzel goldür.
 • hayatımın 'en ...' diye başlayan anlarından biridir. ben 'en ...' diyeyim, varın gerisini siz doldurun. adına şu ana kadar başlık açılmaması o golün değerini bilmemekle neden eşdeğer tutulur anlamamakla beraber lassie belki de sizlere bir şey anlatıyordur [?]. 11 ay sonra başlık açılması 11 ay boyunca unutulduğuna delâletse, diyebileceğim tek şey; "ooehhhh be!!!". her neyse... her fenerbahçeli için özel bir andır, her hatırlandığında veya izlendiğinde eminim ki tüm bedeni belli belirsiz bir duygu saracaktır. bu duygu geçen sene bu aralar gururla çepeçevre sarılmışken, şimdilerde hüzünle sarmaş dolaştır. ama her halükârda, değişmeyen tek şey vardır; bu gol emsallerinden farklıdır.
 • bana " ulan deivid oradan da vurulurm goooooooooolllll" cumlesini kurdurtmus goldur.
 • ayrıca chelsea bordeaux tan büyük takımdır o yüzden kewell ın attığı gole bin basar bu gol. ayrıca kewell o topa bilerek de vurmamıştır tamamen baldır. zaten uefa kupasına kimse önem vermiyo alsan ne almasan ne. ayrıca zaten tesadüftü de. ne vurdu deivid be dün gibi aklımda!