şükela:  tümü | bugün
 • 1960'larda başlayan new age akımıyla doğunun mistik dinlerine de burnunu sokan amerikalı hippi köylüler, nihayetinde uyuşturucu ve seks bağımlısı olmaktan öteye gidemeyerek kendilerince din uydurmuş olan osho gibi fakir ama kurnaz şarlatanların oyuncağı olmuşlardır. bu şekilde allah'ın gönderdiği üç kadim dinden de uzaklaşan bu sapkın kitle en nihayetinde doyumsuz nefislerini uydurma inançlarla da tatmin edemeyip şeytanın yoluna girmişlerdir. işte deizm ve ateizmin başlangıcı budur. (bkz: wild wild country)

  günümüzde internetin yaygılanşamasıyla da bu sapkınlıklar ne yazıktır ki dünyanın dört bir yanına yayılıp tüm gençleri zehirlemekte ve dini bütün 3 kadim dinin de alnı secdeye değen gençlerini baştan çıkarmaktadır. türkiyedeki ilk örneği için, (bkz: hippi perihan)

  edit: 3 kadim dinin alnı secdeye değen gençleri, lafına takılan olmuş, elbette ki orda kastedilen ince zekayı anlayamıyorsanız benim yapabileceğim bir şey yok, büyük resme bakıldığı zaman ümmet tek nihayetinde.

  edit2: facebook ve araba kullandığımı düşünenler olmuş, ben o iki haramı da kendimden uzak tutmayı başarıyorum çok şükür. devletimizin belediye otobüsleri, metrobüsleri neyinize yetmiyor, araba alarak kafirlere para kazandıracak kadar gerizekalı değilim.
 • --- spoiler ---

  dini bütün 3 kadim dinin de alnı secdeye değen gençlerini baştan çıkarmaktadır
  --- spoiler ---

  yuh amk.

  bütün dinler uydurmadır, semavi ya da ne derseniz deyin.
 • sahte dindarlık yerine dürüstlük iyi
 • hayatında hiçbir zaman namaz kılmayan, oruç tutmayan, alkolün dibini gören sözde müslüman, eş kontenjanından akpli kardeşim yoga yaptığım için dinden çıktığımı, ateist olduğumu ve cehennemde yanacağımı düşünüyor.

  (bkz: akp müslümanı)
  kendisinin herhangi bir şekilde mensubu olduğu dinin kutsal kitabını okumadığını, ne anlattığını bilmediğini söylememe gerek yok bence.
 • sen önce deizmi doğru yazmayı öğren sonra tehlikesine uyanırsın
 • bir baska bilincli musluman kampanyasi.

  uyuyun anam uyuyun. devam edin hak yol islam demeye, herkes yedi sizin baris dininizi... uyanik olursaniz kalbiniz kirilir bu kadar gozu acilan genc gormekten...
 • uyandigi seyin nasıl yazildigini bilemeyen cahil sayiklamasidir. uyu canim sen haydi hayirli ruyalar. zavalli.
 • --- sarcasm ---

  inanmıyorsanız saygı duyacaksınız ulan götoş kafirler! biz size karışıyor muyuz?! kafanızı kestirtmeyin ulan bize! her can hak yolunu tadacaktır, seve seve olmazsa kese kese! hoşgörümüzü suistimal etmeyin ulan sütü bozuklar!

  --- sarcasm ---

  not: deist.