• çok gülüyorum, gerçekten.
    whatsapp profil resmi yaparlar bir de bunlar bu fotoğrafları, durumlardan paylaşırlar, hikayeler atarlar.
    öğrenemediler; giymeyeceksin madem rahatsız hissediyorsun. alma yahu mağazadan o v yakayı.
    tamamen kızların erkekleri kafalama planlarından başka bir durum değil. bunu gören saf erkek arkadaşlar ay canım ya bak dekoltesine çilek, pasta emojisi koymuş, kapatmış ne kadar da masum, edepli bir kız diyor.
    arkadaşım kız, o durumdan rahatsızsa silsin bir daha çeksin o fotoğrafı. ney yani akıllı telefonunun filmi mi bitiyor.

bu durumu bir filtre olarak kullanabileceğiniz kız tipi.
    böyle bir kız ile sevgili olacaksanız; attığı mesaja 5 saniye içerisinde cevap vermezseniz, her cümlenin sonuna aşkım yazmazsanız, instagramda fahriye evcen'in fotoğrafını beğenirseniz trip atar. adrina lima mı yoksa ben mi diye sorar trip atar. hafta da bir neden ben? diye sorar* trip atar. (bkz: trip atmak)
  • tipik kezban davranışıdır diyerek çemkirmek isterdim ama ben bir kaçına yazdım bunların ve önyargılarımı yıktılar sağ olsunlar. altındaki davranış bambaşkaymış.

-merhaba
    +merhaba.
    -üfff sizde yani var ya! günbatımını gören pencerenin önüne göktelen diktirmişsiniz gibi..
    +nasıl yani?
    -memenin tam da ısırılacak kısmını gizlemenizden bahsediyorum.
    +hehe beni takip eden akrabalarım var. laf geliyor sonra. burdan atayım size açık halini.
    -olur. o zaman ben pencere kenarına geçiyorum.
    ---send photo---
    -hmmm zeki müren şarkıları gibi.
    + :d teşekkür ederim.
  • çok afedersiniz ama gerizekalıdır bu tip.

fotoğraf ulan bu, değiştirilemeyecek veya yenisi çekilemeyecek bir şey değil ki, günlük hayatta dekolten fazla açılırsa elinle kapatırsın fakat sosyal medyada paylaştığın leş fotoğrafları emojiyle kapatmak nedir aq.

dekoltenin görünmesinden rahatsız oluyorsan açık bölgeyi düzeltip tekrar fotoğraf çekmen o kadar zor olmamalı.
  • iticidir.
    yine aynı derecedeki iticilik otururken sürekli önünü kapatmak için kadının üstünü çekiştirmesidir.
    lütfen kapatacaksanız, çekiştireceksiniz dekolte giyinmeyin.
  • emoji koymaması, koymasından daha mantıklıdır.
hesabın var mı? giriş yap