şükela:  tümü | bugün
  • bazı ürünlerin fiyatlarını çok abartılı bulsam da, keyifli bir ikinci el eşya sitesi.
    ''ikinci bir ev arayan mobilyalar için kurulmuş bir pazar yeri'' olduklarını söylüyorlar.
    dekopasaj
  • yakin zamanda alisveris yapmayi dusundugum site. kullanan varsa yesillendirsin
  • sahibini yazmayan site

siteyi incelediğimde sadece bir telefon numarası bulabildim
    sıkıntı çıksa ne olacağı belli değil

insan bir şirket bir isim bir muhatap bulmak istiyor
  • üç beş saat sonra site sahibinin konuya el attırdığı site

kardeşim buraya değil sitenize yazacaksınız ki insanlar daha çok güvenecek
  • satış üzerinden %25 komisyon isteyen site.
  • güvenilirliği konusunda referans bulamadığım site. var mı buradan birşeyler alıp satan bi yeşillendirsin
  • %25 komisyon alan, paraya para demeyen site. %25 komisyon hangi iş kolunda var ya?
    bir de mesela siz bu komisyonu düşünerek biraz yüksek fiyat isteyince ilanınızı onaylamıyorlar, illa onların istediği fiyata inmeniz gerekiyor.
  • hangi saatte ararsanız arayın, telefonu sürekli meşgul firma.

sabah, öğle, akşam fark etmemekte.

koskoca sözlükte buradan bir şeyler satan, alan birileri de yok galiba.
  • çok güvenmeyin.
    satın aldığım ürün için ;
    aldığım bir ürünün önemli bir parçası teslim edilmedi. her hafta bu hafta teslim edeceğiz diyerek 3 hafta beklettiler. ürünü iade alma sürecini de başlatmıyorlar.
    ürün satışı yapmak istedim. satılan ürünü teslim almak için geleceklerini söyledikleri saat ve sonrasındaki 2 saat gelmeyerek boş bir evde 2 saat beklettiler. tabi ki kimse telefonu açmıyordu.
    teslim edilmeyen ürün için bendeki bir parçayı numune almak istediler. kendileri yaptıracakmış. 3 hafta önce eksik ürünü tespit ettik demelerine rağmen. bunu da gece 22:00 da arayarak yaptılar.

sorunsuz bir süreç umuyorsanız ancak faydalı olabilir. bir sorunu çözmek için yeterli ekip yok.
  • aldigim urun icin 22 gun sonraya kargo gunu bildirdiler. mailde randevu saati icin bana ulasacaklari yaziyor. gun geldi catti arayan soran olmadi. telefonu da acmiyorlar. kapinin onune gelince arayacaklar sanirim, sonra da evde yoktum olacak. site tasarimi, reklamlari vs super ama musteri destegi berbat malesef.