şükela:  tümü | bugün
  • yakında açılacak olan web sitesi.
  • zeynep ılıcalı tarafından kurulan, ev dekorasyon ürünleri sergilenen eticaret sitesi. aylar öncesinde acunun yeni bir eticaret projesine gireceğini duymuştuk zaten. ancak daha ciddi, daha can alıcı bir proje beklerdim.

1. ürünlerin çoğunda dekorazon marka olarak belirtilmiş, hepsini dekorazon kendisi mi yapıyor diye merak uyandırdı

2. marka belirtilen ürünler de, şu an zaten tüm ev dikeylerinde satılan markalar.
  • ya ekonomik krizden çok etkilenip batmak üzereler ki sanmıyorum acun'un karısının sahibi olduğu bir firma zarar bile etse batmaz.ya da kriz zamanı agresif reklam ve pazarlama yoluna gittiler. tv'de sürekli reklamlarını görmeye başladığım yetmezmiş gibi bugün bana attıkları email şu şekildedir.

emailin başlığı sipariş hatırlatma(19999)

sayın epir, siparişinizi çıkarmak için havalenizi bekliyoruz .siparişinizi avantajlı bir şekilde alabilmek için bu gün son gün!

ilginiz için teşekkürler!

ilk başta okuyunca yahu ben bu siteden sipariş oluşturdum da eft ile ödeme seçtim ve unuttum para göndermeyi herhalde dedim.sonra baktım ki en son 6 ay önce girmişim siteye. senelerdir e-ticaret ile alışveriş yaparım hiç böyle saçma bir pazarlama şekli görmedim.
  • ürün gönderim hızı on numara olan site, ancak gönderdiklerini size söylemiyorlar kargo da düzgün çalışmadığı için 10 gün sonra ürünün aslında gönderildiğini ancak kargonun size getirmediğini anlıyorsunuz. be mubarek bir sms atmak çok mu zor ya da bir email kargonuzu verdik diye, ben mesaj atmasam kargonun verildiğinden haberim olmayacak.

edit: dolandırıcılık yöntemi ile satış yapan site, kargo gelmediği için ücret iadesi istedim ancak aradan 3 ay geçti herhangi bir iyi niyet belirtisi yok

edit 2: paypal üzerinden iade yapmayı bilmeyen bir finans birimine sahip site 6 ay olmuş bu arada parayı halen iade edemiyor mallar
  • verdiğimiz siparişi 9 gün sonra getirmeyip, üstüne ışık hızında kargo diye mesaj atan, uzak durulması gereken alışveriş sitesi. madem tedarik edemiyorsun, niye satıyorsun kardeşim. tvlerde bangır bangır reklam vereceğine altyapıya önem versen ne güzel olur.
  • müşteri memnuyeti için 1 fırın ekmek yemesi gereken firma. müşteri hizmetlerine ulaşmak çok sıkıntılı, ulaştınız diyelim üzerinden 1 ay geçen siparişinizin durumunu sorduğunuzda kontrol edip bilgi vereceklerini ve bunu her aramamda söyleyip * sallamayan iş ahlakından yoksun bir firma. umarım sahibi buraları okur da kendilerine bir çeki düzen verirler.
  • ürünleri güzel ama hakkında hiç bilgi sahibi değiliz. reklamı da yok ortada pek. bence güvenemiyorum.
  • sakın dediğim alışveriş sitesi.. yakınından bile geçmeyin. buraya yazacak çok rezalet başlığınız olabilir yoksa.

edit: 20 gün oldu teslim tarihini geçeli hala gelmedi ürün.
  • verdiğimiz ürün siparişini 30 gün içinde teslim edemeyen firma. üstelik üründe aynı gün kargo seçeneği vardi. uzak durun derim ben.
  • ey okur, eğer bu siteden alışveriş yapmayı düşünüyor ve bu satırları okuyorsan sakın ola yapma, sinirlerini yıpratma. hemen çarpıya bas ve kapat bu lanet siteyi.

tanım: fiyatlara kanıp alışveriş yapılmaması gereken site. müşteri hizmetlerini filan hiç anlatmıyorum bile.