şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tiksinc minimalizm ozentisi bir yana, suitlerindeki o ferah, bembeyaz dekorasyona kurban olunasi miami oteli. berbat bir iklimde, hakikatten kizgin kumlardan serin sulara atlama hissi yaratiyor ki, o buz, limon, lime ve nane yapraklari ile doldurduklari su surahileri de cabasi.
 • philippe starck in belki de tasarladığı ilk otel; tüm beyaz otellerin babasi.
  http://www.delano-hotel.com/
 • duduk kadar bir havuzu olan (websitesindeki resimlere kanmayin), overrated otel. south beach te collins avenue ve 17. ci cadde kosesinde konumlanmistir.
 • bas gitar manyetiği ve pre-ampı üreten alman şirketi.
  http://www.delano.de/
 • şiddetle tavsiye ettiğim bas gitar manyetiği üreten şirket. uzun zamandır bas gitarımın manyetiklerini değiştirmeyi düşünüyordum. bartolini, nortstrand ve seymour arasında gidip gelirken bu marka gözüme çarptı. belirttiğim markaların incelemeleri ve örnekleri internette fazlasıyla mevcutken delano'ya ait bilgiler sınırlıydı. tamaman içgüdüsel hareket ederek parayı bastım ve jmvc 5 fe twin coil set passive manyetiklerini gitarıma taktırdım.
  yıllardır çaldığım gitarım bu gitar mıydı? yoksa manyetikleri değiştirmesi için bıraktığım luthier bana gitarımla birebir aynı görüntüye sahip başka bir gitar mı vermişti? gitarda manyetik önemlidir biliyorum ama bu kadar olabileceğini tahmin etmemiştim. tellere her dokunuşuma tepki veriyor manyetikler. hele o saf kemik tonu yok mu? beni benden aldı. geçenlerde bir de gördüm ki opeth'in basçısı martin mendez de bu manyetikleri kullanırmış fender jazz bass'ında.
 • miami south beach'in yillardir degismeyen onde gelen otellerinden. icinde bir adet leynia adinda argentine fusion restaurant bulundurur. tuna pizza'si, ceviche'si, lamb papardelle'si, chimichurri soslu rib-eye'i cok iyidir.

  south beach taraflarindaysaniz kacirmayin.