şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kan)
  • (bkz: deli kadin)
  • -birak o kizi!..
    -kimsin sen?
    -kadir
    -hangi kadir?
    -deli kadir uleeennn
  • caner ve tulin ikilisi sayesinde hatırladığımız şahıs. sayın caner sürekli deli kadir olduğunu iddia ediyor, tülin de sırıtıyordu. ya cidden bi tülinle caner vardı nooldu onlara?
  • büyük olasılıkla sevdiği kadın onu bırakıp kaçmış olacak ki, taklit edilemeyecek, büyük bir hışım ve insanüstü bir enerjiyle verilmiş kadir inanır cevabı. öyle bir ses tonudur ki bu, telefonda konuştuğu adama ben tanrıyım desen sana o an inanır. ilgili diyaloğun aslı şöyledir:

-cemal, ben kadir
    -deli kadir uleen!!
    -(birini) arıyorum, evini terketti.
    -anlıyorsun değil mi? paraya kıy bul onu.
    -istiyorum. istiyorum.
  • cidden delidir

-seviyo musunnnbeni?
    -seviyorumm
    -seviyor musunnn?
    -seviyoruuuum
    -nyalan soyluyorsunn *caaat*

ilk tokati atar deli kadir, kadin durdugu yerde 360 derece doner, bi tane daha patlatir, sonra bitane daha, kadin topac olmustur.bu tokat zor gozuksede en onemli an ilk vurustur. ilk vurusta o kariyi 360 derece dondurmek onemlidir. dondukten sonra dokunsan fizik kurallari geregi kadin donmeye devam eder zaten.
  • salacaklılardan çok duyulan bir karakter.
  • -hangi kadir?
    -deli kadir üleeaaan!
    -hangi hangi?
    -delilüle lüeeaaaayn
    -anlamıyorumki..buğlu gibi ses.
    -bidi büle bien...
    -kadir abi?
    -hah.
  • bu asabi repligin puf noktasi, karsi tarafin sozunu bitirmesini beklemeden osmanli sillesi gibi lafi suratina patlatmakta gizlidir.

- sen kimsin?
    + nnnben kadir.
    - hangi ka-
    + nndeli kadir ulennn!!!
    (çoat!)

karsi taraf daha "hangi.." derken siz lafini bitirmesini beklemeden "nnnnn" diye baslayip lafini agzina tikmalisiniz. arkadasiniz ise mutemadiyen dayak yiyen dublorlerin yaptigi gibi yuzune abartilmis bir sasirma, agzi acik kalma mimigi takinabilir.
    evet, simdi bunu bir arkadasinizla uygulayabilirsiniz.

(bkz: alistirmalar)
  • -aloo! ben kadir... deli kadir uleeenn!...

repliginin nesillerden nesillere aktarilmasini saglayan yesilcam saheseri...