şükela:  tümü | bugün
  • bugün adresimize gelen yeni tasarım menüsü ve ek olarak iliştirilmiş mektubu ile bir kez daha gönüllerde taht kurmayı başarmış normlarla işi olmayan, kral aaaç diyebilen,rüyasında o an gördüğü rüyayı gördüğünü gören,bilmezden gelen bursa işi fastfoodumsu zincirimsi oluşum.

http://delikantin.com/
  • görükle'de açılan versiyonu son derece başarılı olan yemekçi dükkanı. xxl olan her şeyi gardrobumdan çıkarsam da sofradan kaldıramıyorum. en azından gözümü doyursun diye sipariş ettim, iyi ki de etmişim. kardeşimlen güzeeeeeeeeeeeeelce(hakikaten güzel, zira o kadar çay içtim ki en sonunda termos dolusu çayı yanıma verdiler, doldurup doldurup içtim.) karnımızı doyurup üstüne kırabiyeylen teesufle yiyerek bu günkü mide operasyonumuzu tamamladık.

iyi oldu.

not: çeko'da olduğunu gardaşımdan öğrendiğim on numara bi garson var, adı emir. maşallah! son derece mahir işinde, tabi inşalla okulu bitirince daha büyük başarılarını bekliyoruz(kaynanaya döndüm lan ben iyice.).

ha bir de diğer hanımlar ve beyler de gayet hoş, çayımı içerken bardağı değiştiren güzel hanıma * da burdan selam ederim. sufle tam istediğim kıvamdaydı.

not2: numnum'a on basacağı kanaatindeyim. ama arak, ama afirtme, gayet de güzel yapmış çocuklar, üşenmedim menülerinin yazımlarını bile inceledim; hazırlayanların hazırlayan yerleri dert görmesin.
  • et dönerinin hastası olduğum mükkemmel yer.
  • profiterole menülerinde prof. i . terol yazarak beni güldürmeyi başaran mekan.gerçi menüde ki bütün isimler oldukça orjinal.görükle şubesinde her an sahiplerini görüp sıcak bir muhabbet edebilirsiniz sürekli size çeşitli ikramlar yaparlar bu mekanda çalışanlar da oldukça güler yüzlüdürler.her gün ister istemez kendimi bu mekanda buluyorum karnım tok olsa bile bir kahve içmeye muhakkak gidiyorum.

görükle gibi bir yerde gerçekten güzel müzik çalan mekan sayısı da azdır berberinden süper marketine dönercisinden kebapçısına herkesin elektronik müzik çaldığı bi yerde ve arkadaşınızla oturup doğru düzgün bağırmadan muhabbet edebileceğiniz mekanın olmadığı bir yerde açıldığından beri müzik konusunda ki güzel çizgisini bozmaması da beni cezbediyor.

ayrıca aylar önce ilk açıldığında aldıkları kahve makinesinden bahsederken evlere neden kahve servisi yapmayı düşünmüyosunuz dediğimde haklısın güzel olabilir diyip 1 hafta sonra bu fikrimi uygulamaya geçirerek müşterilerinin fikirlerini önemsediğini bana göstermişler ve kalbimi fethetmişlerdir.

yani her gün gidebileceğiniz arkadaşlarınızla sadece kahve içebileceğiniz sınavlardan önce bi yandan kahve içip veya kahvaltı yapıp bi yandan da notlarını son kez kontrol edebileceğiniz güzel mekan.

umarım bi çok yere örnek olur ve görükle'de bu tarzda güzel müzik dinleyip arkadaşlarımızla muhabbet edebileceğimiz yer sayısı artar.
  • güzel, özgün mekan, çok gidilir,çok sevilir. görükle gençlerine de şiddetle önerilir.
  • berbat bir yer. istediğiniz menüye ok derler 30dk beklersiniz arkadaşlarınızla baktınız gelen giden yok çevirip bi arkadaşı sorarsınız
    "n'oldu bizim menü"
    cevap güzeldir "hee ondan kalmadı abi"
    "tamam başka bişiy alalım bu kadar bekledik" yeni tercih yapılırken cevaplar hayli ilginçtir;
    "yok abi ondanda kalmadı" "yok abi o da yok"
    ben dayanamam ve " ne var olum burda açım lan bişiy getir"
    cevap "öle desene be abi getiriyorum işte x menusunden"
    menü gelir ama y menüsü
    ben"x demiştin y geldi koçum"
    cevap" abi x tende kalmamış böle bişiy yaptık senin için"
    ben: dumur dumur dumur. ya harbi ismi gibi deli ya da benim gibi saf coçuğu buldular geçiriyorlar her siparişimde. tavsiye etmem lezzette parasına değmiyor hani
  • uyuz, iki yüzlü bir işletmeciye sahip yer. gün geçtikçe porsiyonları düşürüp fiyatları artırıyorlar.
  • görükle' deki şubesi sabah dokuzda da gece 1 de de ful çekiyor. güzel bir kahvaltısı var. özledim.
  • görükle için konuşuyorum kahvaltı menüsü güzeldir denenebilir
  • gayet güzel bir menü içeriğine sahip restoran. en büyük olumsuzluğu mekanda bangır bangır müzik çalması. muhabbet etmek için oturup biraz atıştırayım deseniz bile belli bir süre sonra bağıra bağıra diyalog kurmaya çalışıyorsunuz.